Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom miért, mit csinálunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért, mit csinálunk rosszul, de a barátommal folyton csak veszekszünk, nincs is olyan nap szinte, hogy valami miatt ne vesszünk össze! Mindenféle kis apróságokon! Adnátok valami tapasztalt tanácsot?

Figyelt kérdés
Pedig nagyon szeretjük egymást, és amikor kibékülünk majdnem mindig sirunk, hogy milyen hülyeségeken kockáztatjuk a kapcsolatunkat!
2012. febr. 18. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
a következő vitánál tartsatok egy kis szünetet.. pl.: 1 hetet, így majd megtanuljátok jobban értékelni. :)
2012. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a végéről kimaradt az "egymást" szó.. :)
2012. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát volt már ilyenben részem,de itt most az a gond,h.1iskolába járunk,sőt,1végzős osztályba!
2012. febr. 18. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a jól ismert mondás:házinyúlra nem lövünk!:)
2012. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék ilyen emberrel együtt élni akivel folyton csak a veszekedés megy. Szerintem ez már nem szerelem csak kétségbeesett kötődés.
2012. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!