Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem kivanom a paromat.23 eves L. vagyok. Az a problemama h.2eve vagyok a baratommal aki teljes mertekben tapasztalt, meg van aldva egy meretes szerszammal es erzelmileg is nagyjabol minden rendben van (vannak vitak az igaz).

Figyelt kérdés
De sajnos amikor arra kerul a sor h sexualis kapcsolatot letesitsunk nem erzem a vagyat, nem nedvesedem nehezemre esik minden mozdulat. Regebb nem volt ilyen problemam. Sot mindig en akartam, kezdemenyeztem. Nagyon elszomorit a dolog. Aki tud segitsen. Kerlek. Mit tegyek? Mi a gond?
2011. dec. 2. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Más pasival sem megy?
2011. dec. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nálam ez olyankor fordul elő, amikor úgy érzem a srác már nem érdekel, tehát imád, oda van értem, nincs miért aggódnom, nem kell harcolnom, hódítanom, szóval megunom.

én olyankor nem kívánom a szexet.

2011. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hm....sajnos volt mar h meglattam egy pasit es hirtelen ramjott a dolog...de hogyan tudnam elerni ezt a jelenlegivel??
2011. dec. 3. 00:06
 4/7 menta34 ***** válasza:

Erre szokás azt mondani, hogy vigyetek bele változatosságot:) Fiatal vagy, ha nem jó a kapcsolat kiléphetsz, ezért veszteni valód nem sok, szóval -és ez a lényeg- megtehetsz bármit vele, ami téged izgat. Valld be magadnak és neki is és hajrá. Te tudod milyen fajta vagy, lehet, hogy egy rossz pasira vágysz, vagy lehet, hogy te akarsz domináns lenni, stb. Mond neki, hogy a következő három nap valamelyikében, meglepetés szerűen kapjon el, keményen döntsön falnak, tépje le a ruhád és használjon ki... izgi lesz várni. Vagy ha te vagy a dominánsabb akkor bejelentés nélkül tegyél hasonlóan te, stb. stb.


Aztán persze ha nem tudod feléleszteni a vágyat annyira, hogy hosszú évekre érezz tartalékot, akkor gondolkozzatok a szakításon, mert összeházasodás után nagy szívás ha nincs összhang a szexben.

2011. dec. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáljuk ki együtt, hogy megy e úgy! Úgy érzel e valamit, élvezed e.

Na? Mit szólsz?

2011. dec. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamo77db ***** válasza:

Szereted még úgy, mint régen, amikor nagyon jó volt vele?

Lehet, hogy már nem szereted, csak magadnak sem mered ezt

bevallani! Tarts egy alapos önvizsgálatot!

2011. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg kezd el langyosodni akapcsolatotok...ez lehet a te oldaladrol is hogy mar nem annyira vonzodszfele esetleg uj mas dolog kezd erleldni benned vagy mas erdeklodesi forma epul fel benned vagy megforditva ugyan ez amsaik fel reszerol is fenn allhat..mas lany a munkahelyen esteleg arra kezd erdeklodest iranyitani vagy esetelg elo is fordulahott valami kis florta .. ha nem is fajlott testi kapcsolatra de sok pszihes belso dologis kifejthet ilyesmit....lehet hogy az evek alatt el laposodott a dolg koztetek... Meg kellene probalnodmassal...persze ez nem olyan egyszeru tudom hogy csak nem mesz oda egy pasiuhoz az utcan hogy te figyusz gyere dug meg mert nenm tudom vele van a gondvagy abikammal.aztan annyi....Ezt talan igy nem de ha tarsasgabn masokkal vagy es esetleg diszkerten kezdemenyezel mas frfival aki perszeszinpatikus akkor ha nem is mesz el a vegletekig(dugas) erezhetedmagadban az ingert vagy a vonzodast aztan ha elmesz tovabb is akkor latni fgod az izgali allapotban hogy hol keressed a hibat.. esteleg amasik emebrreel talakozhatsz is tobbszori alkalommal hogy kialakits magadban egy kepet errol a problemarol..Az ido neked dolgozik ne siess...sok sikert kedves.
2011. dec. 11. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!