Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, és rengetegszer...

Szűz vagyok, és rengetegszer feláll a barátnőmre, amikor éppen nem "akció" előtt vagyunk, de az ágyban beparálok és nem megy. Emiatt kezdeményezni sem merek. Mit csináljak, hogy ne hagyjon el?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok

Már rettenetesen zavar a dolog, ő az első nőm és imádom, meg akarom tartani. Ő türelmes is olyan téren, hogy a szexhiány miatt nem hagyna faképnél, de tudom, hogy bántja, hogy én nem kezdeményezek többször. Holott azért nem teszem, mert már előre be vagyok görcsölve, hogy nem áll fel, úgy meg olyan idétlen...vagy másszak rá függetlenül ettől, aztán majd lesz valami? Vagy hogyan lehetne ezen segíteni? Vele tényleg nincs gond, akárhányszor csókolózunk és nincs teljesítménykényszer, rögtön felállok rá...viszont látom, hogy nagyon bántja, hogy nem merek kezdeményezni, már mondani sem mondja, csak látom, hogy minden passzívan eltelt este után könnyes a szeme&sírós a hangja...Nekem kell ő, de mi van, ha kifutok a türelméből? Kérlek adjatok tanácsot!!



2015. febr. 15. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát először is szabadulj meg a gondolattól, hogy nem fog menni. Ha előre rágörcsölsz persze, hogy nem megy. Egyébként meg csak meg kell próbálni és megszokod az élményt, egy idő utána minden simán fog menni.
2015. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hanariko ***** válasza:
Szerintem ezt inkább neki mondd el, nem ciki. Ha ilyen türelmes, biztos, hogy ezt is megérti és segít. Egyébként nem kell egyből szexelni ha ennyire izgulsz, kielégítheted kézzel, szájjal, legalább megismered az igényeid, neki is jó lesz, Te is oldódsz.
2015. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hanariko ***** válasza:
(javítás)*megismered az igényeiT
2015. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Igaza van az elsőnek

Ne gondolkodj, mert nem fog menni, lazulj el, hidd el menni fog.Lényeg hogy ne görcsölj.

2015. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és értem, hogy ne görcsöljek, de sajna már belekerültem ebbe a spirálba...ráadásul megpróbáltunk már pár dolgot (igaz, hogy konkrét pettinging orállal meg ilyesmi csak egyszer jutottunk, és akkor fel is állt, de nem maradt úgy)

Ha elvinném őt valahogy, az persze jó lenne neki, de jót tenne annak is, hogy ne érezzem magam ennyire gyökérnek? Elképzelhető, hogy közben felállna szerintetek?

2015. febr. 15. 13:58
 6/11 anonim válasza:
Ha más nincs ,de tényleg ha nincs más,akkor ott a kis kék bogyó.
2015. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
túl sokat agyalsz hülyeségen ezért nem megy fiatal 21 éves vagy semmi szervi bajod nincs lelkileg kéne magad összedeni mert így szívás lesz a kapcsolatod
2015. febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hanariko ***** válasza:
Szerintem mindenképpen jót tenne Neked is, ha kicsit kényeztetnéd, kielégítenéd. Hajrá és beszéljetek erről sokat. Nem ciki, ettől (is) kapcsolat a kapcsolat, meg kell tudni ezt beszélni és nem szégyenlősködni. ;)
2015. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Velünk is ez volt a barátommal. Nekünk még "rosszabb" volt, mert megbeszéltük, hogy mikor fekszünk le először, virágot vett, bort meg gyertyákat, én főztem vacsit, nagyon rá voltunk készülve. Előtte mindig, ha smároltunk, felállt, és mikor lefeküdtünk az ágyra, levetkőztettük egymást, elkezdett simogatni - és nem állt fel. Nagyon kiborult, cikinek érezte (lány szemszögből mondom: ez NEM ciki). Feküdtünk egy darabig, közben elment kicsit az én kedvem is, elkezdtünk dumálgatni, nevetgélni, megbeszéltük, hogy ez így elég kellemetlen meg érthetetlen. Sokkal oldottabb lett a légkör, hogy mertünk beszélni róla és ő is megnyugodott. Végül egyszer csak elkezdett csókolgatni, pedig már nem is voltam hangulatban, de így is tetszett és felizgultam, ő is és megtörtént. Később visszatekintve valószínűleg ideges volt és izgult (mindketten szüzek voltunk). Tehát: ne vedd túl komolyan az ügyet, előfordul. Nyugodtan kezdeményezz, ha mégsem áll fel, megujjazod és kész. Ne idegeskedj, mert ez nem a világ vége. És nem fog szakítani veled emiatt.
2015. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

teljesítménykényszered van.

barátnőd hány sráccal volt már?

2015. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!