Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés az első és egy...

Milyen érzés az első és egy szűz fiú milyen gyorsan megy el akció közben?

Figyelt kérdés
Milyen érzést fogok érezni amikor szeretkezek egy lánnyal és milyen gyorsan szoktak elmenni a szűz fiúk?
2012. okt. 23. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon-nagyon jó érzés lesz. Amúgy meg változó. Van aki gyorsan elsül az új és nagyon jó érzés miatt, van olyan is (mint én), akinek annyira fontos volt, hogy a barátnőjének jó legyen szintén az első alkalom, hogy nem a saját élvezetére figyelt. Pedig isteni volt. Kb. fél órát biztos bírtam, bár több menetben csináltuk :)
2012. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez egy roppant széles skálán mozgó és változó dolog ami mindenkinél máshogy alakul.
2012. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnél általában hamar elszoktak menni de aki rendszeresen végzett előtte önkielégítést az már hozzá van szokva az ingerléshez így neki kicsivel tovább tarthat. Amikor nekem volt az első arra sajnos nem nagyon emlékszem, szépen ki voltam ütve. amikor már józanul csináltam akkor előtte a csaj kézzel elégített ki engem hogy később sokáig bírjam, utána bírtam kb 20 percet szerintem nem nagyon emlékszem, de a csaj se bírta sokáig, igaz ő már rég nem volt szűz de hamar elment ő is.

Hogy milyen érzés ez. Ez egy olyan dolog amit nem lehet leírni egyszerűen nagyon jó érzés ezt érezni lehet csak, nem leírni még nagyon körül írni sem tudom. Figyelj majd megtudod milyen lesz:)

2012. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem pár hete volt az első és (ciki vagy nem) de én nagyon hamar elmentem! Életem legjobb érzése volt talán...

Azóta már csináltuk többször is barátnőmmel és egyre tovább bírom! :)

2012. okt. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
18%
a legjobb akkor lesz ha seggbe kúrod:9
2012. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Isteni lehet
2013. jan. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!