Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Észrevenné, hogy még szűz...

Észrevenné, hogy még szűz vagyok? Kb.2 hónapja vagyunk együtt a barátommal, nagyon szeretem őt és szerintem ő is engem. Az a baj, hogy azt hiszi, hogy én már voltam férfival.

Figyelt kérdés
Félek, ha elmondom az igazat, nem örül neki. Úgy gondolom a tapasztaltabb nőket szereti, ráadásul ezzel a hazugsággal indítottam az egész kapcsolatot. Nem tudom mit csináljak.
2015. febr. 15. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Gratulalok az őszinte es mélyérzésú kapcsolathoz.
2015. febr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Célszerű elmondani az igazat az elején, vagy terelni a végén úgy is kiderül és csak rosszabb lesz. Az esetek többségében így van...én sem örülnék neki ... (mármint h hazudott az hogy szűz-e vagy sem nem érdekelne)
2015. febr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele:

Az első alkalom a lányoknak nagy valószínűséggel fáj..nos, ha úgy áll hozzád h te már csináltad, akkor az neked a szokásosnál is fájdalmasabb lesz, így jobb ha elmondod neki..

2015. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kár hazudni erről neki..de még mindig jobb, ha kicsit később, de elmondod neki az igazat, mint hogy úgy feküdj le vele, hogy nem tud erről.

Én egy hete vesztettem el a szűzességem, kb 10 perc volt mire bement neki teljesen..persze tudom hogy ahány nő annyiféle test, de valószínűleg te is elég szűk vagy így úgyis rájön és csak magaddal tolsz ki.

Amúgy én pasim is elég tapasztalt szex terén, pont ezért paráztam én is neki bevallani az igazat..miután megbeszéltük, nem "akadt" ki azon, hogy nem voltam még pasival igy 21 évesen ..szóval szerintem mindenképpen jobb az őszinteség :))

2015. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Miért kell szerepet játszanod?
2015. febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

észre fogja venni.és tudjon is róla,mert másabbként kell neki is hozzáállnia.

egy nem szűz nővel már nem kell úgy óvatoskodni,de veled viszont kellene.

nekem pl fájt az első,pedig ott nagyon gyengéd volt a másik fél.és én véreztem is, de nem csak 1-2 szinte észrevehetetlen cseppet.

2015. febr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen mond el neki, és minél előbb!!! Ne félj tőle, még örülni is fog.

Azt meg előttem is írták, hogy máshogy kell egy szűz lánnyal bánni.

Az én barátnőm azt (is) hazudta nekem, hogy már szexelt análisan is. Én meg nekimentem, mint egy bejáratottnak... Ma már hallani sem akar az análról...

És ami a legfontosabb a bizalom!!! Most még egy ilyen hazugság nem gond, de ha másban is hazudtál neki, akkor most valld be mindet! Egy kapcsolatot nem lehet hazugságokra építeni, mert lehet, hogy a 3. terhességednél derül ki, és akkor meg majd csodálkozol, hogy elhagy...

2015. febr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 megadeth18 ***** válasza:
100%
De miért hazudsz ilyenről? Az a jobb, ha szűz vagy, nem pedig egy ribi, aki 13 évesen már kúrt. Komolyan. Hívd föl, és mondd el neki. Ha meg a riban cokra bukik a csávó, akkor szakíts vele, és keress egy normálisat.
2015. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!