Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez jelenthet gondot?

Ez jelenthet gondot?

Figyelt kérdés
Nemrég tudtam meg,hogy a barátom hozzám hasonlóan szűz még. Bevallom,megijedtem ennek hallatán,mert nem szeretnék neki csalódást okozni.Eddig még csak "manuális" izgatás történt köztünk (nem tudom hogyan nevezik szakszóval. :D) és éreztem h nem túl nagy a pénisze. Nagyon gáz,hogy ilyeneken kattogok,de annak mennyi a valószínűsége,hogy emiatt nem fog tudni kielégíteni? Én már 2-3 ujjal szoktam ujjazni és félek,hogy túl tág vagyok már hozzá. nyugtassatok meg,hogy nem lesz ebből baj. :D (egyébknt kb 13cm-es álló állapotban)

2015. febr. 18. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Semmi baj nem lesz, ha mindketten akarjátok és túl estek rajta, élvezni fogjátok :)
2015. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 CptTomato ***** válasza:

Elég kicsi a valószínűsége hogy jó lesz az elején....

a hormonok és a tapasztalatlansága miatt türelmetlen lesz mert neki tök mind1 hogyan csinálja jó lesz és nem tud rád figyelni sem a reakcióidra. Ez a fiúk 99%-nál így van.

Próbáld meg finoman írányítgatni mindig amíg nem kezdtek el szexelni és akkor talán majd szex közben is fog rád tudni figyelni.....ez nem tapasztalat csak a saját logikám szerint gondolom hogy működhet.

2015. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha mindketten tapasztalatlanok vagytok, elsőre neked még nem lesz orgazmus - de az is lehet, hogy neki is valahol kívül lesz.

Tanulgassátok egymás működését, ismerjétek meg egymást, és akkor előbb-utóbb össze fogtok hangolódni.

13 cm pont az átlag, ebből nem lesz semmi gond.

2015. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"a hormonok és a tapasztalatlansága miatt türelmetlen lesz mert neki tök mind1 hogyan csinálja jó lesz és nem tud rád figyelni sem a reakcióidra. Ez a fiúk 99%-nál így van. "


A tapasztalatlanság nem hátrány, amellett is oda lehet figyelni egy nőre. A hormonok tombolnak, de attól még a legtöbb férfi tud türelmes lenni. Tapasztalatból írom.

Biztos van olyan, aki kevésbé jó a témában, de szerintem ez a 99%-os arány nagyon sok. Inkább ilyen 80 körül lehet.

2015. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem leszel túl tág neki. Ilyesmi miatt nem kell aggódnod.

A kezdetleges bénázások pedig mindenkivel így történnek eleinte, ha jó érzelmi kapcsolat van köztetek, semmi nem lesz ciki.

A barátod is biztos, nagyon izgul az elsőtől, talán jobban, mint Te. Fontos, hogy mindent beszéljetek meg, és persze használjatok óvszert!

2015. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Nekem kisebb gyengébb, edzetlenebb a kezem, de én is három ujjamhoz közelinek állapítom meg a vastagságát, bár lányoknak van hogy még kisebb a kezük. Te számíthatsz viszonylag bejáratottnak is, úgyhogy lehet hogy teljesen jó lesz.

21/F

2015. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!