Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk ti szeretitek a szűz...

Fiúk ti szeretitek a szűz lányokat?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akivel régóta ismerjük egymást csak mivel ő külföldön volt addig csak interneten beszélgettünk most hazajött és megtetszettünk egymásnak 17 éves vagyok a fiú pedig 18 és nem tudom h h reagálna rá h ha azt mondom hogy még szűz vagyok mert ugye a mai világban már 13 évesen elvesztik a szüzességüket. Én meg attól félek hogy a fiú elutasít vagy már nem fogok neki kelleni

2015. febr. 23. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Erre inkább legyél büszke! :)
2015. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ mit akar. Ha kapcsolatot akkor mindegy neki a szüzességed, ha meg csak szexet, akkor nem biztos, hogy bevállalja a macerát, bár ki tudja.

Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy nem a szüzességgel volt sosem a bajom, hanem a műsor amit előtte levágtok, míg van szex. :) (nem vagyok rá kész, nem olyan lány vagyok, stb,stb,stb... ) Nah attól a falnak lehet menni néha :)

2015. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!Vannak fiúk akik szeretik és vannak akik nem.De ha szeret téged akkor nem fogja érdekelni,nyugodj meg,ha normális akkor nem utasít el.Ha igen akkor meg csak jól jártál,mert legalább nem használt ki.

21/F

2015. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

Gáz a sztori!

Ha úgy érzed megrémisztené keress fel és feláldozom magam a szüzességed oltárán, elveszem én neked! :D

2015. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
91%
Aki az én szüzességemet "elvette", az nagyon meghatottan, és büszkén fogadta, hogy én őt ajándékozom meg ezzel a dologgal. (Sokkal idősebb voltam ekkor nálad, kérdező)
2015. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én inkabb démont ideznek a vereddel.
2015. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Csak a szex miatt inkább frusztráló lesz, kivéve, ha nagyon gyorsan belejössz az egészbe és nem macerázol.


Ha szeret, akkor mindegy.

2015. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én szeretem őket. Voltam már tanító bácsi.

Ha elutasít akkor nem szeret igazán. /F.

2015. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem szeretem, mert ostobák, hülyék mint a segg!!!


"még szűz vagyok mert ugye a mai világban már 13 évesen elvesztik a szüzességüket"

Nem veszítik el, képzeld el! Csak az ilyen agyatlanok hiszik és terjesztik!

2015. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
46%
Én szeretem a szűz lányokat. Szeretem rávezetni őket a dolgokra és tanítani őket, jó érzés az hogy az elején nem meri megfogni a "szerszámot" a végén meg már egész nap csak azzal játszana :)
2015. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!