Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk ti szeretitek a szűz...

Fiúk ti szeretitek a szűz lányokat?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akivel régóta ismerjük egymást csak mivel ő külföldön volt addig csak interneten beszélgettünk most hazajött és megtetszettünk egymásnak 17 éves vagyok a fiú pedig 18 és nem tudom h h reagálna rá h ha azt mondom hogy még szűz vagyok mert ugye a mai világban már 13 évesen elvesztik a szüzességüket. Én meg attól félek hogy a fiú elutasít vagy már nem fogok neki kelleni

2015. febr. 23. 15:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen:)
2015. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én szeretnék egyszer egy szűz lányt. Ha ez a fiú egy barom lesz veled, akkor majd lesz valaki aki értelmesebb lesz nála. 26/F
2015. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem nagyon hiszek benne, hogy 15 felett, léteznek ilyen lányok, ezért ez a kérdés eléggé elméleti. bocsi legyen inkább 13.. :D
2015. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!