Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tapasztaltabbal elveszteni,...

Tapasztaltabbal elveszteni, fiú/férfi létemre?

Figyelt kérdés
Egy nálam sokkal tapasztaltabb, de azonos kórú lánnyal/nővel elveszteni szánalmas? Tapasztaltabbság alatt azt értem, hogy már volt neki több alkalommal is. Ha valamit elrontok, ami neki természetes, leégetem magam? Vagy várjak a még igazibbra? Mindketten 17 évesek vagyunk.
2015. febr. 24. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Előbb is Te kérdeztél hasonlót?

Csak mond meg neki, hogy szűz vagy és úgy áll majd hozzád. Mi van, ha 30 évesen jön el az igazi, addig vársz? Legalább lesz tapasztalatod, nincs ebben semmi, mindenkinek el kell valahol kezdeni.

2015. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, én kérdeztem, csak töröltem egy véletlen kicsúszott káromkodás miatt (a kérdésben), mielőtt jelentik.

Köszönöm a biztatást :)

2015. febr. 24. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:

ne várj, adjál neki.

hogy szedte fel a lányt?

2015. febr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, ki kell hogy abranditsalak.


Attol, hogy parszor ramasztak egy nore az nem jelenti azt, hogy az hude jo volt neki is.


Ket ember kozt a szex akkor lesz jobb, ha kiismerik egymastr, erzelmeik vannak egymas fele es minel tobbet csinaljak.

Eloszor veled ugyan olyan lesz neki, mint eloszor massal.

Egyaltalan ne felj.


17 evesen nincs senkinek sem olyan elkepesztoen nagy tapasztalata. Kulonben is, mi lesz masodi alkalommal? Majd azt kerdezed magadtol, hogy leegeted magad, hiszen meg csak egyszer csinaltad?


Nincs varazs trukk. Ugyanaz az ember lesz masnap is.


En 18 voltam (evmilliokkal ezelott, meg Hold nem is letezett, stb...), amikor egy tenyleg tapasztalt lannyal fekudtem ossze. Ot csak ajanlottak nekem. Nem panaszkodott es senki nem halt bele....

2015. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!