Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz, ha 22 évesen,...

Nagyon gáz, ha 22 évesen, férfi létemre még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy csúnya gyerek,sőt,mondhatni egész mucsó-macsó vagyok,kisportolt testtel,sokak véleménye szerint megnyerő humorral.Effektíve egy főnyeremény vagyok.

De.Itt vagyok 22 esztendős ivarérett férfi,és még mindig nem tudtam senki málnásába bezavarni a macimat.A haveri társaságból és a suliból kb. már az összes csajjal kavartam,de egyikkel sem került sor az aktusra,és hozzáteszem,nem bányarémekkel volt dolgom.Nem fényezni akarom magam,de eddig amelyik csajtól akartam valamit,mindegyiknél kölcsönös volt az érdeklődés,de valahogy sosem jutottunk el prütykölésig,és valami mindig a "kapcsolatunk" közé állt.De mivel már majdnem minden csajjal kavartam,szerintem a haverjaim is azt hiszik,hogy nagy kandisznó vagyok,és mikor megkérdik kikkel voltam eddig,mindig azt mondom,hogy nem publikus,mert tiltott szerelem volt mindegyik.


Mostanában nem is nagyon mászkálok el itthonról meló és edzés végett.De egyszer csak megtörik a jég.Kérdés:ez nagyon iszonyat mód,gigantikus mértékbe cink,vagy csak úgy enyhén gáz?


2015. febr. 22. 23:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Borzasztó ronda voltam/vagyok, mégis lett 23 évesen egy barátnőm. Ne keseregj, nincs időhöz kötve, majd téged is megtalál a szerelem.
2015. febr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Annyira végülis neeem gáz..... vagy várj csak...! MÉGIS!!!!!
2015. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az a gáz szerintem, hogy ez téged érdekel.


U.i: nem szeretem az egocentrikus, beképzelt pasikat, akik mindenkit lenéznek magukon kívül.

2015. febr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Maga az, hogy szűz vagy az önmagában nem gáz.

Az a "gáz", hogy macsó létedre próbáltál már sok lányt fűzni, de egyikkel sem sikerült semmit sem elérned. Kérdés miért? Valami oka csak lehet ennek, ha már ilyen sok lánnyal ismerkedtél...

2015. febr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz , volt több barátnőm is de nem jött össze.:) Nem is bánom mert emberileg így is sokat adtak nekem. 23/F
2015. febr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
HAAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAH LÚZER
2015. febr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem az! Én is 24-25 éves lehettem, amikor először...
2015. febr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem az. Én is 22 évesen vesztettem el és utána naponta keféltem a barátnőmmel. Szóval behoztam a lemaradást. De ha csak 30 évesen sikerül, akkor akkor sikerül. Nem leszel ez miatt több, vagy kevesebb.
2015. febr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

"Effektíve egy főnyeremény vagyok."


:S


Személyesen ön az kedves


- Sas József

- Dancsó Péter

- Törpojáca

- Gilderoy Lockhart

- Vas "Ace" Tamás

- Gyurcsány Ferenc

- Orbán Viktor

- Sebestyén Balázs?

2015. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Inkább az a stílus gáz, ahogy írsz.

Egyébként nem értem, miért jó kavarni az "összes csajjal". Jók a csajok, de azért már az összessel, ezt az én gyomrom nem bírná, pedig férfi vagyok.

Manapság már mindenki lefekszik mindenkivel, aminek semmi értelme, normális kapcsolat, szerelem kéne ehhez. sajnos a te értékrended sem normális, ami érthető, hiszen ezt látod magad körül, mindenhonnan az jön, hogy a mindenkivel lefekdüni, az lenne a normális, pedig nem.


Inkább arra kéne törekednie mindenkinek, hogy olyan 30 éves korára megtalálja a párját, de ez is csúszhat, nem mindenkinek sikerül feltétlen. Olyan egzisztenciával kavargatni, hogy az embernek egy saját lakása, saját munkája sincs, nem nagy dolog, ilyenre bárki képes, vagy akár a szexre is képes bárki,nem nagy dolog, nem az alapján kell megítélni valakit, hanem hogy mit tud felmutatni ÉRTÉKEKET.

2015. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!