Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Véleményetek szerint, hány...

Véleményetek szerint, hány évesen ideális elveszíteni a lánynak a szüzességét?

Figyelt kérdés
2000-be születtem,még nem vagyok 15,majd novemberben.16-7-8 éves kor lenne jó,de lehet,előbb el akarom majd.valaki?

#szuzesseg.elvesztes.kor.
2015. febr. 25. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Just do it!
2015. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De félek.Még csak 14 vagyok,az még nagyon fiatal..
2015. febr. 25. 11:55
 3/12 mateka0120 válasza:
Írtam :)
2015. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A szüzesség elvesztésének nem kell korfüggőnek lenni!

Pl. azért elveszíteni hogy ne legyél 18 évesen szűz mert szerinted az ciki hülyeség!

Túl fiatalon kíváncsiságból meg mert már mások is csinálták szintén hülyeség.

Szerintem a párkapcsolat stabilitásától kell függnie! megbízol-e a másikban tisztelitek-e egymást stb.

Amúgy nem kell egyből szexelni! A petting nagyon jó és kielégítő lehet mindkét fél számára. oldja a gátlásokat és később jobb lesz a szex, mert már ismerni fogjátok egymás testét.

Hidd el jó megtapasztalni hogy milyen hévvel őrülettel lehet vágyni a másikra, nem pedig beadni a derekad mert a barátnőiddel már nem tudsz erről beszélni és tök ciki hogy csak te vagy szűz.

ha minőségi szexuális életet akarsz érdemes kivárni a megfelelő partnert akivel nem a mai kor elvárásai alapján (vagy amit te annak gondolsz) fekszel össze hanem szeretkeztek, amit szíveddel lelkeddel kívánsz.

Ez nem verseny. Sok lány dug össze vissza mert maguk sem tudják mi nekik a jó és várják az egetrengető orgazmust egy vadidegentől.

2015. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 veteran1978 ***** válasza:
Teljesen mindeggy mi a mi véleményünk erre a kérdésedre!Ha elérkezettnek látod az idejét hogy megtörténjen a dolog érezni fogod!Ne mások véleménye alapján döntsd el ezt!
2015. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18 évesen
2015. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
addig nem akarok várni
2015. febr. 25. 12:13
 8/12 anonim ***** válasza:

A 4# vagyok. Akkor meg minek kérdezed?

Ha azt szeretnéd azt írjuk persze menj és feküdj össze fűvel fával 15 évesen mert normális!

Írtam! EZ NEM KOR FÜGGVÉNYE!

És ha nem találsz egy normális pasit? Akkor összefekszel akárkivel csak legyél túl rajta? Utána meg csodálkozol hogy nem volt jó esetleg kimondottan rossz volt és évekre elbúcsúzhatsz a normális egészséges szexuális élettől.

Majd írok privátba bár úgy látom te csak túl akarsz lenni rajta és már vágod a centist hogy betöltsd az akárhanyadik szülinapod és meglegyen. Túl legyél rajta? Azt akarod?

2015. febr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Addig nem akarsz várni?

Akkor írj és ha közelben vagy átugrok ;)

18f

2015. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

18-24 között.


Bizonyos esetekben 16-26.


Extrém esetek ezen kívül.


C betűsöknél 12 év a megszokott.

2015. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!