Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 5ev korkülönbség sok? En 14...

5ev korkülönbség sok? En 14 vagyok ő meg 19! Én érettebb vagyok, ő meg gyerekesebb a koránal! Hány évesen ideális elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 16:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%

Honnan lehet kiszurni ha egy 14 eves a koranak megfeleloen gondolkodik?

Ha azt mondja, hogy erettebb a koranal!

2014. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem én mondom, sokan szokták mondani, hogy komolyabb vagyok es megfontoltabb! Az előző barátom is 17eves volt, de azert a 19 kicsit durva nem?
2014. nov. 3. 16:12
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
Akkor ideális,amikor úgy érzed szeretnéd,készen vagy rá,és megvan a megfelelő partner hozzá.14 évesen inkább a házifeladattal kéne foglalkozni :D
2014. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Hidd el foglalkozok azzal is, lehet hogy te vagy 30-40eves es máshogy látod a dolgokat, de igenis a mai 13-14eves lányoknál is beindulhat a szerelem, es ha a fiúnak (aki mellesleg 19eves) olyan igényei vannak akkor mit tegyek?
2014. nov. 3. 16:15
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
csak lehet hogy egy 19 éves pasi már nem szűz és ő lehet hogy nem fog éveket várni
2014. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Igen, en is ettől felek, nem tudom hogy szűz-e vagy nem, erről meg nem igazán beszéltünk, de sajnos szerintem sem az az éveket váró típus
2014. nov. 3. 16:17
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Hg a nem az a tipus akkor szerintem ne is vele legyen az elso,ha igazan szeret akkor tud varni.
2014. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is valahogy így van:)
2014. nov. 3. 16:21
 9/30 anonim ***** válasza:
94%

A as egy masik 75%os, en most az egyes vagyok:D

poen, vagy nem, de kb minden 14 eves azt kondja, hogy o erettebb amkoranal... es lehet, hogy nekik tenyleg ezt mondjak... de szemelyes tapasztalat, hogy nem...:D

17 evesen volt egy 14 eves baratnom... tenylegesen erettebb volt az osztalytarsainal, es hat testileg is ki ondottan kifejlett volt (ertsd : nagy mellei voltak, nem csak a 14hez kepest).... es ez a kapcsolat maga volt a pokol... lehetett akarmilyenmerett, vagy nemtudom, nekem azt a benyomast keltette, amikor az ovodasok felnotteset jatszanak.... eznigy csunxan hangzik, tudom, de ne vedd sertesnek... szoval... abszolut nem ereztem azt, hogy mas lenne mint a tobbi 14 eves.... gyerek volt meg... es en sem vagyok egy hu de koran ero tipus, 17 evesen nem voltam tobb mint 16 lelkileg.... de 3 het utan dobtam a csajt, pedig o is fontolgatta ezt a szuzesseg temat...

Es ne haragudj, de a kerdesen is latszik, nem vagy meg eleg erett a dologhoz...szuzesseg idealis elvesztesi idopontja? Nemar:/ ez a kerdes azt jelenti, hogy meg nem erted a lenyeget a dolognak, vagyis biztosan nem allsz ra keszen!


es ezt most komolyannirtam, nem sertesnek, csak tapasztalat es segitokeszseg!

2014. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%

Igen, sok ez a korkülönbség, mert 19 éves sráctól már nem lehet elvárni azt, hogy türelmes legyen (pár hónap után ennyi idősen már reális igény a szex).


Pedig a normális az, hogy 15 éves korod előtt még aktívabb petting sincs, ehhez pedig egy korodbeli srác a jó partner, aki örül ha ölelhet, csókolhat, finoman tapizhat. Iskolázottabb kultúrkörben is 15 évesen már pár hónapos kapcsolat után szokás a fullos petting, 16 éves kor körül fél évnél régebbi barátnővel a fullos szex (18 éves korra ez fokozatosan csökken 1-2 hónapra).

2014. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!