Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok-e vagy sem?...

Szűz vagyok-e vagy sem? (gay-meleg téma) (többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. 7 hónapja együtt vagyok egy 17 éves fiúval. Már többször "lecumiztuk" egymást. Már sokszor szóbakerült, hogy lefeküdjünk egymással. Mind a ketten szeretjük a kényeztetést (ezt szeretnénk szex közben is), de egyben mind a ketten szeretnénk "adók" is lenni.


A sz..ással a szüzességet is elvesztettük vagy sem? Az egymással való első lefekvésnél mire kell leginkább odafigyeljen a passzív félnek és mire az aktív félnek, hogy a másiknak NE okozzon fájdalmat? Meleg fiúk! Nektek milyen volt az első alkalom amikor s..gbe raktak benneteket vagy amikor Ti s..gbe raktatok valakit?



2015. febr. 26. 10:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
92%

A szopással nem veszíted el a szüzességed, bár fiúknál nincs különösebb jelentősége.

a kutya póz a legalkalmasabb az első behatoláskor. fontos a sok sikosító és a megfelelő előkészítés. fektessetek időt a tágításba. fontos passzívként h ne görcsölj rá,próbálj minnél jobban ellazulni.

2015. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Arra figyelj csak hogy ne legyél bu-zi.
2015. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
97%

A szopással még nem vesztetted el a szüzességedet. az első szexuális együttlétnél meg mindenképpen arra kell figyelni, hogy a passzív fél ne izguljon a kelleténél jobban és eltudja magát engedni, míg az akítv félnek mindenképp kell, hogy egy kicsit óvatos legyen, mert ha esetleg túl durván csinálja akkor a passzívnak akár hosszabb időre (vagy végleg) elmehet a szextől a kedve.


Sok sikert és boldogságot Neked/Nektek!

2015. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
89%

#2: Magában a kérdésben is benne van, hogy meleg téma, ami alapján nyiltan kijelenthető, hogy a Te hozzászólásodnak sok értelme nincs! (#3 voltam)

24/mf

2015. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
96%

Három dolgot kérdezel:


1. szopás és a szüzesség kapcsolatát már megválaszolták.

2. A szexuális együttlétnél a passzív félnek nem szabad a dolgot egyáltalán túl izgulnia mert akkor fájni fog a behatolás. (Ha élvezi és elélvez az jót jelent.) Az óvatosságra viszont az aktív félnek is figyelnie kell. Ha meg van köztetek a kellő "kémia" és kellően óvatos az aktív fél és nem izgul túlságon a passzív fél akkor nem lesz gond.

3. Én uni vagyok. Mind a két aktus volt. Amikor az első szexelésem volt, akkor én voltam a passzív. A párom nagyon figyelmes volt. Én -a boldogságon kívül- alíg éreztem valamit belőle. (Én már majd' hogynem a legelején elélveztem.) Nem fájt. Amikor az első "fordított szereposztású" együttlétünk során azaz én voltam az aktív, én is próbáltam a legovatosabban megoldani a "behatolást". Neki sem fájt. (Legalábbis ezt mondta akkor.)


Nekünk egymással volt az első. Még akkor ő 15 volt én meg 16 voltam.


Gondolom Nektek is egymással lesz az első?!

2015. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
90%

21/f/m

(#5 voltam.)

2015. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
én meg full hetero 32éves srác vagyok és nagyon fiatal szüz srácot tanitgatnék:))
2015. febr. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Joe.38 ***** válasza:
13%
Amikor nyáron meleg van és cirkuszi bohócot akarnak csinálni belőled az Andrássy úton vonagló vunulgatással - no akkor ne hagyd magad! Ha még is vonulni meg vonaglani akartok javasold te is hogy a hortobágyi alfőldi pusztán vonuljatok este 22 óra és hajnali 3 óra között. No akkor ott lehet bátran. Tőbbször is fö s alá , oda is vissza is. Meg van engedve. Jogaitok se csorbulnak és a nagyon nagy többség is jobban jár. Mindenki meg lesz nyugodva.
2015. febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat.


#8: Te a BudapestPride rendezvényre utalsz. Azzal kapcsolatban részben egyetértek veled. Ez egy nagyon rossz felfogása a homoszexualitás (biszexualitás) nyilvános felvállalásának. Fölösleges indulatkeltésnek tartom a dolgot és csak a társadalmi többség ellenszenvének növekedését hozza maga után a dolog és nem a szélesebb elfogadást segíti elő. (Pedig SZERINTEM az utóbbit azaz az elfogadást szeretnék ezek a rendezvények elősegíteni.)

2015. febr. 27. 10:05
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
a pride nem vonaglás. nem a homoszexualitás felvállalása (sok hetero is van ott), és főleg nem reklám. valószínüleg még soha nem vettetek részt benne, így van? nézzetek után, mi a jelentősége és alapja a pridenak. google: stonewall
2015. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!