Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hozhatnám helyre ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozhatnám helyre ezt? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Az van, hogy régóta beszélgetek egy sráccal. Taliztunk sokszor és akk nagyon belelovalta magát, viszont én még exemen nem voltam túl és kértem h ne küldözgessen puszikat meg hasonlókat. (nagy hiba volt :( )

A téli szüncsi alatt sikerült lezárnom a multat. Aztán beteg voltam sokáig. Utánna megint taliztunk, és megszerettem nagyon. Mikor elmondtam neki akk azt mondta hogy letett eről...

Szeretem, és nem tom hogy hogyn tehetném helyre ezt az egészet... Nem olyan mint a nagy többség, kedves, jófej, egyáltalán nem bunkó, stb. Legnormálisabb srác akit ismerek. Vmi tanácsot valaki tudna mondani?


2015. febr. 18. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki őszintén, hogy nagyon megkedvelted, nagyra tartod és szereted a társaságát. És kérdezd meg, hogy nem kezdhetnétek-e újra, tiszta lappal. Szerintem így a legjobb megpróbálni, ha még kedvel, akkor fog adni esélyt.

Sok sikert, szurkolok, hogy összejöjjön :)

2015. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos vagy abban, hogy szereted?Nem csak hiányzik, hogy valaki kedveskedjen....?


Kéne kicsit küzdened érte,de lehet nagyon elutasító lesz veled és megszívod

2015. febr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első, köszönöm az ötletet és a jó kívánságot is :)


Második, igen teljesen biztos vagyok benne. Volt annó olyan hogy csak a hiányérzet volt, de vele nem. :) Biztosan tudom hogy szeretem.

2015. febr. 18. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó könnyen letett rólad... Lehet hogy nem is akart igazán, csak kanos volt kicsit.
2015. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mikor volt ez a szerelmi vallomás, amikor ő már letett rólad?

Mert ha már több, mint két-három hete, akkor nem hiszem, hogy van még esélyed. Ha viszont nemrég volt ez a beszélgetés, akkor van még esélyed, csak higgadt beszélgetés keretében megmagyarázni, hogy miért is mondtad akkor pár hónapja azt, amit, közben kedveskedj, esetleg küldj neki valamit, amiről tudod, hogy szereti, stb.

2015. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos 2szer megpróbáltam és elutasított...szal ennyi :'( én megpróbáltam...,
2015. márc. 2. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!