Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, hogyan tudtátok...

Lányok, hogyan tudtátok legyőzni az első szexnél a szégyellőséget?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Elhitette velem az akkori barátom hogy nagyon szép vagyok:P
2010. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én az elsőnél sehogy. :S :D De aztán belejöttem.
2010. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy lekapcsoltam a villanyt :D
2010. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy!

Lekapcsoltam a villanyt, bebujtam nyakig takaró alá :D

2010. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A hangulat világítás csodákra képes.Ami még fontos,hogy mire szexre kerül a sor már jó sok pettingen túl legyen a pár,így már a szégyellőséget azalatt le lehet vetkőzni.
2010. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Ameddig szégyelled magad, fölösleges szexelned, mert baromi szar lesz. Akkor csináld, ha annyira kívánod, hogy nem jut eszedbe szégyenkezni. Ennyi.
2010. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

úgy hogy levettem a bugyimat lelkem

23/ff xD

2010. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Ha még szégyelled magad, minek lefeküdni???

Addig csak ismerkedjetek - ismerd meg magad és őt is, valamint hidd már el végre, hogy szépnek lát! - és ha ez megvan, és már arra is nedvesedsz, ha csak rád néz, és a gondolataid ilyenkor mindig kellemes irányokba kanyarodnak - na, akkor kell őt fölborítani, és a cicidet a szájába nyomni. Onnan kezdve meg már nem lesz módod szégyenkezni - de, ha mégis előjönne, az se nagy baj: ha hagyod közben őt kibontakozni. Meg fogja oldani a helyzetet, ha nem tiltakozol.

2010. febr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
00:48 nak részben van szerintem igaza, ugyanis én a barátommal 7 hónapig nem tudtam leküzdeni a szégyellőségemet. Ez ember illetve partnerfüggő. A dícséret mindig sokat ér,legalábbis nekem biztos,ugyanis eléggé kisebbségi komplexusokkal küzdő ember vagyok...
2010. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Eszembe sem jutott szegyenloskodni, jott magatol az egesz, tok termeszetesnek tunt h lat meztelenul. Meg az elso pettingnel is. Pedig szegyenlos vagyok, csak Neki nem:D
2010. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!