Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 évesen még nem volt komoly...

21 évesen még nem volt komoly kapcsolatom és még szűz vagyok. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Hmmm.. hol is kezdjem. 21 éves vagyok és eljutottam arra a pontra hogy megkérdezzem ezt magamtól, illetve itt most tőletek. Kezdem az elején. Vidéken, egy megyeszékhelyen születtem. Jómódú családban nőttem fel, a város legjobb középiskolájában tanultam, és jó tanuló is voltam. 10 évig sportoltam, de emellett volt időm a barátaimra is és szórakozásra is, tehát sikerült megtalálnom az egyensúlyt a dolgok között. Kívülről idillinek tűnhetett az életem, és gyakorlatilag az is volt mert nagyon boldog voltam, a szüleimmel is nagyon jó a kapcsolatom mind a mai napig.Jelenleg Belgiumban tanulok, a Brüsszeli Egyetemen. Azonban a magánéletem mindig is egy gyenge pont volt számomra. Mindig is a népszerűbb srácok közé tartoztam, és volt is ilyen-olyan szintű kapcsolatom lányokkal, természetesen csókolóztam is, de komolyra soha senkivel nem fordult a dolog. Nem tisztem magamat külsőleg megítélni, de szerintem teljesen normálisan nézek ki, sosem éreztem rosszul magam emiatt, főleg úgy hogy gyakorlatilag mindig csak jó visszajelzéseket kaptam, tehát ezzel nem lehet gond (ha kell képet küldök privátban) Igényes vagyok magammal szemben, odafigyelek az öltözködésemre is. Van egy öcsém akivel eléggé hasonlítunk, neki mindig voltak kapcsolatai, most is van egy barátnője már egy jó ideje. Az tény, hogy nem vagyok az a típusú srác aki minden lányt be akar fűzni, én a "minőséget" keresem, de sajnos eddig még nem sikerült megtalálnom. (Itt most nem a bombázókra gondolok, persze számít a külső, de mindenki érzi milyen lány az ilyen /mindenkinek más persze). Találkoztam már sok olyan lánnyal aki megfogott, de sajnos sosem jött össze senkivel ilyen-olyan okok miatt. Nem akarok egyenlőre többet írni, kíváncsi vagyok a reakciókra. Szerintetek probléma az ahol most tartok?
2015. márc. 10. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
17 évesen aztgondolom hogy túl nagy elvárásaid vannak vagypedig, nem kezdeményezel ne várd azt hogy majd a nő kérdezi meg ezeket a dolgokat tőled.
2015. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi probléma veled, csak keresed az igazit. Bárcsak minden férfi ilyen lenne!!! :) 21L
2015. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerbusz!


Hm... így elsőre nekem karrierista embernek tűnsz, persze ez nem gond! Viszont lényegében másképp világítaná meg a dolgokat amennyiben igaz a feltevésem. Hiszen:

- karrierista minek is él? pontosabban mit is helyez előtérbe? nem éppen a magánéleti dolgokat


Ahogy írtad is a normál kapcsolatok barát ez az meg is volt és effektíve még boldogtalan se voltál emiatt, így következtetek arra, hogy fontosabb jelenleg a jövőképed karrier terén mintsem a magánélet.


Nos, én amondó vagyok tök normális dolog. Igaz én csajszi vagyok és más elvekkel más életszituval azonban úgy gondolom simán belefér még. 21. századot élünk már, nem kell 10en évesen házasodni és a többi :)


Majd jön. Nem kell rágni magad. Keresheted azért mert miért ne alapon, azonban úgy is jön! Eddigiek szerint szép élet vár majd rád :)


Viszont ha nem vagy karrierista és ez rád mind nem igaz akkor sincs gond. Egyszer fent egyszer lent. A természeted akkor sem változik miszerint nem vagy a tipikus kalandkereső nőhajhász . Így erre is csak az a tanácsom: "Ülj a seggeden" csináld amit kell csináld úgy ahogy eddig érd a céljaidat és közben majd jön a párocskád is :)


Sok sikert , na meg boldogságot!


( elnézést a sok szövegért)

2015. márc. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát minőséget találni nehéz. Arra azért figyelj, hogy ne rakd túl magasra a lécet, mert senki nem fogja átugrani.
2015. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves #3, igazad van, tényleg karrierista vagyok, ilyen szempontból kicsit talán "önző" is. Azonban odafigyelek a körülöttem lévő emberekre, nem lenne teher egy barátnő. Az azonban igaz, hogy csak kevés barát maradt meg mellettem, sokan lemorzsolódtak, pont emiatt a karrierista életforma miatt. De akik megmaradtak azok igaz barátok.

#4-es, lehet hogy igazad van, már sokat rágódtam én is ezen. Azonban még mindig úgy gondolom, hogy inkább leszek egyedül, minthogy egy olyan lánnyal aki nem fog meg. Tudom, senki sem tökéletes, de én inkább még mindig keresem az igazit.

2015. márc. 21. 22:02
 6/6 Andzselina válasza:
Szerintem az lehet a gond, hogy ezt itt kellett megkérdezned...
2015. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!