Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan hogy egy fiú nem...

Van olyan hogy egy fiú nem meri, vagy nem akarja elvenni egy lány szüzességét? Ha van akkor miért van és ha nincs akkor miért nincs?

Figyelt kérdés

Illetve lehet e indok az hogy a lány még szűz és ezért nem jöttök össze vele, de ha nem lenne az akkor igen?


Miért szeretitek azt ha egy lány szűz, vagy milyen kifogásotok van ellene?(fiúknak)


Mekkora a felelősség rajtatok? (fiúkon)


2015. márc. 12. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Én szűz vagyok, de csak szűz lánnyal jönnék össze. Ha már nem szűz, az az egyik legmarkánsabban visszataszító tulajdonság a szememben. Sosem jönnék össze olyan lánnyal, aki már nem szűz. Majd persze azokat az ajkakat fogom csókolni, ami nemrég még más farkát szopta. Szerintem ez gusztustalan. Mellesleg mivel szűz vagyok még, ezért nagyon béna lennék az ágyban, szóval egy szűz lány ezt könnyebben elviselné, mert nincs tapasztalata. Továbbá a tapasztalt lányok ellen szól a folyamatos összehasonlítás az exekkel: x jobban csókolt, y-nak jobb volt a technikája, z-nek meg nagyobb volt a farka. Hát kell ez nekem? Egyáltalán nem.
2015. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy valaki nem meri, de csak azért mert mindíg vannak szélsőséges esetek.

Ha a lány még szűz az nem igazi indok. PL ha 40 évesen szűz, akkor ott egy másik probléma áll fenn. Vagy ha még az a szűz mondjuk nagyon éretlen, de akkor sem a szüzesség a gond. Ha egy lány szűz, akkor az azért jó lefeküdni vele, mert megdughatod végre, ha nem szűz akkor azért jó lefeküdni vele, mert megdughatod végre, tehát kezded érteni?

Hogy mekkora a felelősség? Hát szerintem nem sok, és a lány részéről sem kell túl nagy felelősséget vállalni. A védekezés a nemi betegségek, és a nem kívánt terhesség miatt nem nagy erőfeszítés, és a szüzességtől teljesen független. Szerintem ha valakinek a szüzessége körül komoly lelki problémája van, annak az élet számos más területén is problémája van.

2015. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány éves a lány, pl egy 14 év alatt bünteti a törvény néhány év börtönnel. Felette meg ha túl nagy a korkülönbség, és egyébként nem szeretik egymást, akkor nem egy túl nagy élmény.
2015. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!