Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek baj ha 14 évesen...

Szerintetek baj ha 14 évesen el szeretném veszíteni a szüzességem? Nem szerelemből csak ugy. Ettől lehet valami baj későb a szexuális életemmel?  

Figyelt kérdés

2015. márc. 13. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom... de megtalálni már biztosan ne mfogod
2015. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
28%
Akkor most azt mondom hogy baj ha 12 vagyok és szexelni akarok mindenkivel, és hogy ezt el is képzelem fejben? Nem ciki nyugi. Csak egy kicsit perverzebb vagy mint a többi 14 mint én.
2015. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ilyenkor sok mindenki igy van, viszont kesobb megbannad , es lehet ha erre kerulne a sor nem merned megtenni , sztem kivancsisag 16l
2015. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fizikális értelemben nem, de szellemi, lelki szempontból előfordulhat, főleg ha már most is a "csak úgy" a hozzáállásod.
2015. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tuti fiú vagy
2015. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az hogy érdekel a dolog az nem baj, az természetes. Viszont ne csináld mert később megbánod.
2015. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az hát

Fiu...

2015. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Miért bánnám meg?
2015. márc. 13. 15:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sírva fakadok. 14 évesen egyáltalán nem gondolkoztam ilyeneken, nemhogy még rá is kérdezzek.. :/


Nem baj, ha ezen jár az eszed, mert ekörül indul be a hormonháztartás ami a szexuális vágyakat is felébreszti - 12 évesen viszont még elég szánalmas, te valószínűleg csak azért csinálod, mert ezt teszik a nagyok :) .


Ismerd meg a saját tested, viszont a szexuális vágyaidat fogd vissza.. az első alkalom meghatározó tud lenni, esetleg ha te mégse akarnád és meghátrálnál az aktus előtt, de a partnered erőszakoskodik, az örökké sebet hagyhat rajtad, ezért nagyon fontos a megfelelő partner, a bizalom, egymás ismerete.

Én azt mondanám, hogy várj vele addig, amíg nem találsz egy olyan párt és nem érsz fel lelkileg odáig, hogy megtedd. Ez nem korhoz kötött dolog, ettől függetlenül kár elhamarkodni.

2015. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet. Pl kiégsz, vagy nem minden fog úgy működni ahogy szertnéd... (lelki okokból) Hidd el tudom mit beszelek, mert én bár 19 évesen vesztettem el, de egyeb szexuális élmenyeim már 13 évesen is voltak, és lám, a mai napig vannak szexuális es párkapcsolati problémáim... Jobb lett volna várnom :(

N

2015. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!