Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk ti elítélitek azokat a...

Fiúk ti elítélitek azokat a lányokat akik nem szüzek vagy csak nincs szűzhártyájuk?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 14:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es: nem ettől függ? Akkor szerinted mitől? Szerinted egy értelmes, értékes nőn átment a fél falu?
2015. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11. te komolyan ez alapján ítélsz meg egy embert? Hogy hány partnere volt?

Van némi átmenet a fél falu és pár férfi/nő között. Attól még, hogy egy férfinak/nőnek volt egy aktívabb időszaka, megismerte a saját szexualitását, kalandozott kicsit még emberileg ugyanolyan értékes mint aki nem tette ezt. A gondolkodásmódja és a viselkedése határozza meg az embert.

2015. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A kettőt különítsük már el.

A szűzhártya megléte és a szüzesség két teljesen más dolog. Van olyan, hogy szexualitással semmiképpen sem összefüggő esemény során szakad át, de olyan is van, hogy annyira rugalmas, hogy még az első közösülést is átvészeli. Sőt, vannak szűzhűrtya-rekonstrukciós műtétek, amik nyilván a hártyát igen, a szüzességet azonban NEM adják vissza.

Szűz egy lány, ha még érintetlen, nem volt dolga pasival szexuális értelemben. Az ilyen lány az vonzó. Azonban aki már volt pasival, az már nem szűz, és az én szemszögemből az ilyen lány teljesen értéktelen, és ha megtudnám egy lányról, hogy nem szűz, akkor azonnal kiábrándulnék belőle. Nem kell nekem olyan lány, aki ár volt valakivel. Majd folyamatosan összehasonlítgat, meg kinevet a bénaságom miatt, meg aztán különben sem csókolnék olyan ajkat, ami nemrég még más farkán csüngött.

2015. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én inkább azokat ítélem el akik több f4szt fogtak mint kilincset és közben játszák a kis szende szűzet...

am hülyeség a kérdés, inkább jó pontnak számít ha egy lány szűz

2015. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Még nem érkezett meg. De majd jön, és előadja, hogy "nem fogok olyan ajkakat csókolgatni, amik előtte más farkát szopták, és nem fogom elviselni, hogy majd az exeihez hasonlítgat."

Mindennap ír ki kérdést erről. Nem tudom, ki hogy van vele, de én már nagyon unom.

2015. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!