Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtem egy barátommal. És...

Lefeküdtem egy barátommal. És azóta nem tudom mi van köztünk. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Előtte is fogdosott,megölelt,megfogta a kezem.Voltunk bálban ott is táncoltunk satöbbi,haza fele többször is csókolóztunk.barátnőm azt mondta,hogy tetszek neki,de én ebben nem vagyok biztos.

2015. márc. 15. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudjuk kedves Niki? Azt sem tudjuk elötte....utána mi, hogyan történt köztetek?
2015. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez a kerdes komoly? Szerintem neki egyertelmu hogy neked is tetszik o azok utan amik tortentek :D
2015. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én meg nem értem a leírást. Most szex is volt, mint a kérdés elején vagy csak hazafelé csók, meg cicitapi??

Mondjuk igen lehet, hogy tetszel neki ha be akar nyú/alni a bugyidba, de ez nem jelenti feltétlen azt hogy tetszel neki és járni is akar veled.

Lehet neki elég az ha a végén lenyeled.

2015. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem simán bejössz neki! Ne szalaszd el a lehetőséget! Egyébként szerintem a kérdező úgy érti hogy minden volt.
2015. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Megvoltál neki. Ennyi.

Trófea a kandalló fölé.

2015. márc. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!