Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » (meleg kérdés) Mit csináljak,...

(meleg kérdés) Mit csináljak, hogy fájjon neki?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet ,hogy barátommal szeretnénk már "azt" csinálni. Viszont ő teljesen szűz. (én vagyok az aktív ő a passzív ) És már próbáltam neki tágítani újjal (mindent megcsináltunk hidratálás, síkosítás stb.) viszont még az 1 ujj is borzasztóan fáj neki. (eddig 8x próbálkoztunk) viszont most nagyon megijedtem mert egyik nap elkezdett neki vérezni! Mi lehet a baj? Mit lehet csinálni? Orvoshoz viszont nem akar menni... Szerintetek érdemes lenne elcibálni a dokihoz?

2015. márc. 16. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
csak menstruál.
2015. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, csináljátok sokszor, és egyre kevésbé fog fájni..
2015. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem mondani ,hogy fiúk vagyunk
2015. márc. 16. 21:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy meleg vagy kellőképpen akarja?

Mert, ha nem produkál mindig véreset, hatalmas fájdalmak közepette a WC-n akkor egy ujjnak simán be kellene csúsznia kellő síkosítással.

Szerintem nincs semmi baja, egyszerűen nem akarja.

2015. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
áááááááááááááá elírtam !! Mit csináljak ,hogy NE fájjon neki?
2015. márc. 16. 21:26
 6/13 Interferencia ***** válasza:
69%
Te szadista állat!
2015. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4.-es az a baj ,hogy ezt már felhoztam neki ,de olyan hisztit csapott... hogy ő szeret és utálja magát ,hogy ő "selejt"
2015. márc. 16. 21:28
 8/13 A kérdező kommentje:
6. mondtam már ,hogy elírtam XD
2015. márc. 16. 21:30
 9/13 anonim ***** válasza:

Meleg vagy sem, valószínűleg nagyon ideges, elvégre ő is tisztában van vele, hogy ő, mint passzív, befogadni fog, vagyis be kell téged engednie magába. Vannak, akik sokkal érzékenyebben reagálnak, ha próbálják "betörni" őket (itt nyilván nem az erőszakra gondolok). Szerintem próbáld kellőképpen ellazítani, gondolj arra, hogy fordított esetben neked mi lenne a jó. Ami neked nem lenne jó, az nyilván neki sem lesz majd.

Az is lehet, hogy mire elértek a behatolás részére, már tényleg nem akarja - benne van.

Azért vérzik, mert megsebezhetted őt. Tisztán kell tartani azt a részt, mivel a bélbaktériumokat nem sebesülésekre találták ki, el is fertőződhet, ha kicsit mélyebben sikerült véletlen. Orvoshoz ilyen esetben illik elmenni abtibiotikumért, ami gyengíti ezeket a természetes baktériumokat. Te pedig ne légy türelmetlen, nyolc próbálkozás után se. A körmöd vágd tövig, tisztán tartsd magad, ahogy ő is magát.

Illetve, ha megmasszírozod tetőtől-talpig, hogy ellazuljon, és rendesen felizgatod, utána állhatsz neki kísérletezni. Kommunikáljatok, mondja, hogy mit tégy, ne csak akkor szóljon, ha már fáj.

Hajrá :)

2015. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
utolsó. az a baj ,hogy tényleg nagyon gyengéden csinálom neki ,de baromira fáj neki. és köszi amiket írtál :)
2015. márc. 16. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!