Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és ezért utasított...

Szűz vagyok és ezért utasítottak el. Ekkora baj hogy szerelemből szeretnék először lefeküdni valakivel?

Figyelt kérdés

Az exem (23) az első szerelmem. Néhány hónap után felmerült a szex téma,kérdezte, hogy hány pasival voltam együtt, mit szeretek stb. Akkor elmondtam neki,hogy szűz vagyok,mert ki akartam várni az erre megfelelő embert, akibe szerelmes vagyok. Erre nagyon kiakadt,és haza is ment,hogy neki ez sok volt aznapra. Utána mondta, hogy olyan fiúval tegyem meg,aki megérdemli, de néhányszor kényeztethetném másképp... Végül szakítottunk, mert csalódtam benne, és teljesen összetörtem. Most egy fél év után megismertem egy fiút (21) eddig minden jól alakul,de félek ha ő is megtudja megint egyedül maradok.Lett volna alkalmam már a szexre,de szerelemből szeretném.

20/L


2015. márc. 18. 22:34
1 2
 1/16 zsici:D ***** válasza:
0%
Privát üzenetek áradata 3...2...1
2015. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem privát üzeneteket várok...
2015. márc. 18. 22:35
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Nyert a Barca.
2015. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kár az ilyen csávókért, nem kellenek ezek neked. Nyugi.
2015. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Noydra ***** válasza:
100%
Ritka hülye, aki ezért elküld, szóval nyugiii van.
2015. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
És most van szerelem? :)
2015. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Te csinálod jól. Amúgy exed lehet nem volt beléd szerelmes, és nem akart kihasználni. Vagy csak olyan volt, akinek tapasztalt nő kell. Bár 19 évesen szerintem még simán belefér ha valaki szűz...


Egyébként a fiúk többsége szerintem szereti, és becsüli az ilyen lányokat, bár ilyen lenne a többség...

2015. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az exem szerintem sem szeretett,pedig én bármit megadtam volna érte. Csak nem esett jól hogy ezért szakított velem, ezért már félek elmondani ha ismerkedek,hogy nem voltam még senkivel.

6os valaszoló: nincsen még szerelem, egyelőre ismerkedünk, de úgy érzem,hogy komolyan gondolja velem és nyilván előjön előbb utóbb ez a téma.

Köszi nektek mégegyszer!:)

2015. márc. 18. 22:43
 9/16 anonim ***** válasza:

"Egyébként a fiúk többsége szerintem szereti, és becsüli az ilyen lányokat, bár ilyen lenne a többség..."


???


És most jöjjön a "Bár iylen lenen alányok többsége..."?


Ahány ember, annyiféle látásmód kérdező, a helyzet az, vagy talászl valakit, aki hasonlóan gondolkodik ,vagy nem, nem lehet mit tenni ,de fél-egy év alatt azért már sokmindne kiderül egy igazi kapcsolatban. Amenybien ez nem az, akkor el kell gondolkodni róla.

2015. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok együtt jelenleg egy fél éve senkivel sem :o Néhány hete ismertem meg ezt a fiút.
2015. márc. 18. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!