Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a felnőttkori szüzesség...

Mi a felnőttkori szüzesség pszichológia hatása?

Figyelt kérdés
Cirka 20-25-30 év körül/felett

2015. márc. 26. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Csökken az önbecsülés. Mivel úgy érzi a delikvens, hogy senkinek nincs rá szüksége, értéktelennek kezdi érezni magát.
2015. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik. Sem a szexualitás, sem a pszichológia nem ennyire egyszerű, hogy pár mondatban bármi biztosat lehessen mondani általánosítva. Nem mindegy, mi miatt szűz valaki, nem mindegy, eleve hogyan gondolkodik a szexről és milyen az élete, a személyisége, a tapasztalatai az életben.
2015. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szándékosságból, avagy kirekesztettségből fakad mindez?
2015. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Megnövekedet szellemi aktivitás és tiszta fej.Mindezen túl még kitűnő fizikai kondíció és az átlagnál jóval hosszabb várható élettartam.
2015. márc. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, ez pont ritka nagy baromság amit írtál.. Szerintem te a tibeti szerzetesekre gondolsz vagy nem tudom. Ahogy az előzőek is írták, ezt egy mondatban nem lehet megválaszolni, mivel nagyon sokoldalúan közelíthető meg. Viszont én egy pszichológust kérdeztem erről, ő azt válaszolta, hogy maga a szüzesség megléte nem okoz gondot, tehát nem önmagában ez fog bármi zavart okozni, hanem az, ami mögötte van, pl. elszigeteltség, abnormálisan erős szülői nyomás stb.
2015. márc. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es nem érti a kérdést...
2015. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!