Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ilyen a nők nagyon nagy...

Miért ilyen a nők nagyon nagy része? Miért szűrik ki alapból a szűz pasikat?

Figyelt kérdés
Itt a gy-n ma privátban leveleztem egy lánnyal, megtudta, hogy még szűz vagyok huszonéves létemre, és rögtön elkezdte írni a lekoptatódumát, holott előtte teljesen normálisan tudtunk egymással levelezni! Nem ez az első ilyen eset! Miért előítéletesek a lányok a szűzekkel szemben? Ráadásul egy teljesen normális, nem plázacica lányról beszélek.

2015. márc. 28. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell elmondani. Problem solved.
2015. márc. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Mert olyanok, mint az óvodások, ha nem vagy menő, akkor kicsúfolnak. :D
2015. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez nagyon egyszerű: Úgy gondolják, hogy aki huszonévesen még szűz, az automatikusan selejt. Ez részben ösztön, részben tudatos döntés részükről.
2015. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Mert buták, ami a szexet illeti. Félnek betanítani a pasit. Plusz nem tudják mi zajlik ilyenkor a férfi lelkében.

Van ugye, akinek a szüzesség elvesztése csak egy dugás. Más meg odaadja a szüzességét, de lehet annyira ideges lesz, hogy nem áll fel neki könnyen és nem tudnak mihez kezdeni velük a csajok. Így inkább menekülnek előre a "macera" elől.

Szerintem.

2015. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
mert az tiszta szégyen! az olyan nem férfi hanem 1 ovis kis lány :)
2015. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Legközelebb ezt ne mond el.

Én olyan vagyok, hogy szerelemből szeretném elveszíteni. Itt az oldalon már megírták, hogy ez mennyire szép dolog meg, hogy mennyire aranyos. A való életben egyszer közeledtem egy olyan lányhoz akibe szerelmes voltam. Ezt elárultam neki és onnantól fogva esélyem sem volt. A lányok sajnos ilyenek.

Míg egy nőnél ez erény, addig a férfinál a szüzesség már cikinek számít.

Egy huszonéves férfi.

2015. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell korán elmondani ráér később amikor megbíztok egymásban, ha ezután is előítéletes akkor nem normális, szemembe nem nő aki ezen az apróságon fenn akad, mert ez tényleg egy kis apróság egy semmi.

Ebbe semmi ciki nincs, ha szerelemből szeretnél együtt lenni valakivel és vele akarod átélni az első alkalmat, akkor lennél gáz, ha nem tanulnál a hibáidból és másokat okolnál a szerencsétlenséged miatt na meg ha játszod nekik a hülye gyereket és nem önmagadat adod.

Elég nagy hülyeség abból kiindulni, hogy selejtes aki x éves korába szűz, oké vannak tényleg olyan emberek, de nem mindenki, lehet rossz gyerekkor, lelki trauma vagy esetleg rossz társaság is lehet ennek az okozója. Abból kiindulni, hogy béna lesz az ágyban még nagyobb hülyeség, mert ez ösztönös és csak akkor lehet elszúrni, ha idegeskedünk.

Inkább az a ciki, hogy minél hamarabb elakarják veszíteni és semmit se fektetnek az érzelmekre nem a minőségre inkább a mennyiségre mennek, ne ez tényleg ciki az én szememben.

2015. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Ilyenkor mindig felhúzom magam... a mostani barátom is szűz volt, amikor összejöttünk és nem futamodtam meg.... Gusztustalan, hogy általánosítotok!! Ezek szerint én nem vagyok nő... ez azért rosszul esik!


Nesze nektek általánosítás: Minden pasi megcsalja a barátnőjét, terhes feleségét, minden pasi egy barom, érzéketlen f..sz. Stb, stb.

2015. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle. Minden ember más, ki tudja, hogy neki éppen mi baja a szüzekkel.

Nekem speciel mind a két eddigi párom szűz volt, az egyik 19 éves volt, mikor összejöttünk, a másik pedig 22. Engem nem zavart.

2015. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2%
Ezért nem szabad szűzként elhasznált, tapasztalt lányokkal kezdeni, mert azonnal otthagynak, és egyéb bajok is vannak velük. (Folyamatos összehasonlítás az exek teljesítményével és méretével, valamint elég gusztustalan az is, hogy olyan ajkakkal akarnának megcsókolni, amivel nemrég más farkát szopták. Ez undortó). Két szűz egymással kezdjen. Egy nem szűz, elhasznált lányban semmi érték vagy szeretnivaló nincs.
2015. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!