Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem sikerül a "csúcsra...

Miért nem sikerül a "csúcsra juttatnom" a barátom "kézimunkával"? Hogyan kell jól csinálni?

Figyelt kérdés

Még nem feküdtünk le a barátommal, de már eljutottunk odáig, hogy kézzel szerezzünk örömet egymásnak. Ő tapasztaltabb, 2 éves kapcsolata volt előttem, nekem ő az első barátom így mindenben ő nekem az első. Fordítva simán működik, de nekem igazából fogalmam sincs, neki mi esik jól, mondtam, hogy mondja de azt mondta, erre nekem kell rájönnöm, aminek hála ahányszor idáig jutunk én azon kezdek el agyalni, vajon jó-e neki és részben ezért sem jutottunk még tovább. Igen, tudom, olvastam már válaszokat hogy hogy kell, láttam is, de tényleg nagyon rossz, hogy szinte semmilyen reakciót nem kapok (azon kívül, hogy természetesen merevedése van, nem húzódik el és közben velem is nagyon figyelmes, mindig kezdeményez), viszont még nem "ment el" egyszer sem. Megköszönném, ha valaki adna tanácsot/praktikákat, hogy hogyan is kell csinálni, mennyi ideig, ilyesmik. Tudom, hogy bután hangzik ilyeneket kérdezni, lehet béna vagyok, de képzeljétek magatokat ilyen helyzetbe vagy ha egyszer a gyereketek lesz akár, nem vagyunk egyformák.

18/L



2015. márc. 29. 11:04
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

Ha még kezdő vagy ebben a témában, tényleg nem ártana, egy kis irányadás a barátodtól. Nálunk is úgy volt először, hogy én próbálkoztam, ő meg mondta, hogy így meg úgy jobb, stb. Könnyen bele lehet jönni, a lényeg, hogy lazuljatok el teljesen mindketten.

Ne csak a tipikus "föl-le" kézimunkát csináld, hanem simogasd nyugodtan a heréit, vagy ha jó nedves akkor a szerszáma legtetejét...Közbe csókolózás, nyakra puszi, simogatás mehet. Arra figyelj, hogy mindig nedves legyen, legegyszerűbb ha benyálazod, nem gáz a legtöbben úgy csinálják. Azt te döntöd el, hogy a szádat mikor akarod bevonni a munkába, de sokkal jobb úgy, fiúnak és lánynak is. 5 perc kézzel, 5 perc szájjal és így felváltva. Esetleg kérd, hogy közben ő is simogasson téged, vagy a puncidnál nyúlkáljon. Nálunk a fél óra az átlag, ha sietünk 10 perc, ha nagyon ráérünk és formában vagyunk, órákig is elszórakozunk. 29/L

2015. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nyugodt szívvel fel adhatod azt az elved miszerint addig nem szopsz (bocs a kifejezesert) amig szűz vagy! Nekem a párom vehetné órákig akkor se tudok el menni! De ha rá cuppan két perc és végem ! Ha az a célod hogy neki is jó legyen akkor próbáld meg hidd el neki is jo lesz! De a váratlan meglepetést kerüld el és szólj neki hogy a szadba ne elvezzelélvezzen bele!
2015. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :) Igazából az orális szextől pláne parázok, hogy nem jól csinálnám meg hogyan kell egyáltalán (most biztos totál nyomi görcsölősnek tűnök de nem vagyok ennyire szerencsétlen, csak néha túlgondolom a dolgokat főleg ha ennyire fontos nekem, mint ez). Megpróbálok ezen túllépni, köszönöm az ötletet. :)
2015. márc. 29. 21:48
 24/29 anonim válasza:
Oh de szeretem ezt a neked kell kitapasztalni dolgot... egy kezdőnek ilyet mondani paraszt dolog sztem!
2015. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez nem a legjobb felfogás, de nem parasztságból csinálja amúgy, csak azt szeretné mindig, hogy nekem legyen jó meg minden és nem akar rákényszeríteni vagy nem tudom hogy fogja fel. Minden esetre köszönöm a tanácsokat, remélem majd kialakul. :)
2015. márc. 31. 12:57
 26/29 anonim ***** válasza:
ha hasonlóan nyíltan megbeszéled vele ezt, mint ahogy itt tetted, akkor nem lesz gond, nem lehet gond.
2015. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Osztom az előttem szóló véleményét.A szexben és a kapcsolatokban egyaránt nagyon fontos a nyitottság és a kommunikáció.Te is csak örömet szeretnél szerezni a barátodnak.Meg kell ismernetek egymás testét,kívánságait.Beszéld meg vele a gondodat,úgy ahogy itt leírtad.

Mutassa meg,majd együtt gyakoroljatok.Sok sikert :)

2015. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, már mondtam neki és innentől nem aggódom, a válaszaitok is adtak önbizalmat és most már minden egyre jobb. Először ódzkodtam ide írni, de örülök, hogy végül megtettem. :)
2015. márc. 31. 22:01
 29/29 anonim ***** válasza:
Jól tetted :)Sok sikert!
2015. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!