Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom szűz, mire számíthatok?

A barátom szűz, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
A kérdés bután van megfogalmazva, bővebben: Tizennyolc évesek vagyunk, nemrég jöttünk össze. Én már nem vagyok szűz, de a barátom igen.:) Mire számíthatok, mire figyeljek oda az első alkalommal?
2015. márc. 31. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra számíthatsz hogy gyorsan el fog menni
2015. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiúknál sokkal ösztönösebben jönnek a mozdulatok az első szex alkalmával, mint a lányoknál, szerintem. Nem hiszem hogy extra dologra kell figyelned.
2015. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha az elején elélvez, ak vágj jó képet hozzá. és nyalasd amgad vagy vmi aztán újra izgsd fel és élveztesd el. közben majd alakulgat. összeszoktok
2015. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

neked hányadik partnered a srác?

már előre elmondta, vagy hogy derült ki..?

2015. ápr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem a második, eddig egy barátom volt, nyolc hónapig voltunk együtt, körülbelül négy hónapja mentünk szét. :) A mostani barátomat már régóta ismerem, egy iskolába járunk, és csak úgy tudom róla.:D Egyszer-kétszer szóba került, ő mondta, hogy még sosem volt lánnyal, eddig összesen két barátnője volt, de az egyik sem volt túl tartós.
2015. ápr. 1. 10:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy azóta túl vagytok-e rajta, de nagyon fontos hogy legyél vele türelmes és ne bántsd meg semmivel. Bár ez nálad már valószínűtlen mert könnyebb belevágni úgy, ha nem vagy szűz. Én sajnos egy kattant és frusztrált "lánnyal" akartam elveszíteni, az érzelmek se voltak még rendesen a helyén, azelőtt teljesen egészséges srác voltam, a vele töltött idő alatt a libidóm viszont megdöglött. Sok-sok idő után talán ha egyetlen alkalommal volt olyan próbálkozás, ahol én voltam a fontosabb neki (azelőtt nem, a petting pedig egyoldalú volt, de utált adni, mert mindig ment vele az idő), bár akkor is lehet hogy csak azért, mert akkor már kiborultam a végén. Ez több mint egy éve volt először, de még mindig a hatása alatt vagyok és azóta se izgat fel semmi rendesen.
2015. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!