Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most megyek először nőgyógyász...

Most megyek először nőgyógyászhoz és még szűz vagyok milyen kérdéseket tehet fel az orvos?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Hogy mennyi gyök kettő koszinusza. Szerinted ez nem attól függ, hogy milyen problémával kerested fel? Ő orvos, negyedóránként beszélget ilyen témákban más-más nővel, bármi kérdez, nem kell idegeskedned.
2015. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menzesed rendszeres-e, mikor jött meg először, az utóbbi vagy fél évben jó ha vezeted, hány napra jött meg, és meddig tartott...

Van-e vmi konkrét problémád stb.

2015. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. ápr. 2. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha elmész akkor rákszűrést végezhet. Természetesen vizsgálat előtt megkérdezik hogy voltál-e már férfival. Ha esetleg mégsem tennék mindenféleképp mondjad nekik, mert nem mindegy ám hogy milyen eszközzel vizsgálnak meg.

Nálam például egyszer fel sem tették ezt a kérdést és az ágyon mondtam el hogy még szűz vagyok és hát azonnal váltott a nőgyógyász.

A vizsgálat nem tart egyébként sokáig. Az hogy mennyire fáj...Függ sok mindentől. Hogy mennyire vagy ideges, mennyire tudod elengedni magadat lent. Személy szerint nekem nagyon fájt, de egyébként kibírható.

2015. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!