Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért csinálnak néhányan...

Miért csinálnak néhányan akkora ügyet a szüzességük elvesztéséből?

Figyelt kérdés
Nem azért, de szerintem ez nem akkora dolog. És hülyeség ezzel menőzni, h \'haha, én már nem vagyok szűz\'. Meg azt is utálom, amikor 14-15évesek le vannak ribancozva mert nem szűzek már. Mindenki csinálja akkor, amikor akarja...
2008. aug. 26. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Mert évezredes tradíció, hogy a szüzesség elvesztése igenis nagy dolog. Ilyen csak egyszer van az ember életében, és nem mindegy, hogy kivel csinálja először, kinek adja oda magát. Sokan megbánják, mert nem jó személy választottak vagy nem vártak vele eleget. Szerintem igenis nagy dolog. És még mindig furcsa a felnőtteknek, hogy a mai fiatalok korábban érnek, és 14-15 évesen rendszeres szexuális életet élnek.
2008. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
ez igaz ez mindenkinek a saját dolga. de 14 évesen az ember még azt sem tudja minek van a lyuka vagy a fraka már bocsánat... erre meg kell érni nem azért legeküdni valakivel hogy hohó már nem vagy szűz dejó... mert kakor elevszíti a varázsát sztem az úgy jó ha a barátod és te tudjátok.. de a 14-15 évesek nagy része nagydobra veri és elmondja mindenkinek és azért kurvázzák le! persze tisztelet a kivételnek
2008. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igazad van, azzal menőzni, hogy vki már nem szűz tényleg hülyeség. Azt nem mondom, hogy ribanc egy 14 éves, de azért szerintem ebben a korban még korai a szex. Ekkor még nagyon naív, gyerek még az ember. Lehet, hogy már vannak érzései, kíváncsi milyen is lehet az, de szerintem bőven ráérne még mindenki ilyen idősen a szexel. Számít, hogy kivel történik meg az első. Én örülök, hogy nem kapkodtam el. Kifogtam egy nagyon türelmes gyengéd pasit. :)
2008. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, valamilyen szinten szerintem iskorai. De mostanában úgy veszem észre, sokkal korábban érnek a fiatalok...

Amúgy én is 15 évesen vesztettem el, de nem éreztem ettől többnek magam. Szép volt, jó volt, de a barátomon, és rajtam kívül nem sok mindenkinek volt köze hozzá, így nem is vertük nagy dobra.

2008. aug. 26. 22:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyetértek veled
2008. aug. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen is nagy dolog a szuzesseg elvesztese. az elso alkalom mikor odaadod magad valakinek.

Normalis esetben ez ugy kellene megtortenjen, hogy egy lany csak akkor tegye meg ha mar eleg erett arra, szerintem egy 14 eves meg kislany ehez, es azzal tegye meg akiben megbizik, akit szeret, aki erdemes ra.

2008. aug. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

a csajok számára azért fontos az első, mert ez meghatározhatja a későbbi hozzáállásukat a szexhez.

a pasiknak meg... az első szexuális élmény, az olyan, mint amilyen a lányoknak lehet az esküvő, sokáig tervezik meg képzelegnek róla...

2008. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én nem tudom,hogy a 14-15éves tinik elég érettek-e a sexre,de szerintem nem.Csak csinálja mindenki,mert ez a menő,és azt hiszik,hogy tényleg jó.Én most 15vagok,és nem tartozom a 15évesen kislányok(vagyis az éretlenek) körébe,de én még nem tudnék lefeküdni senkivel,vagyis nem vagyok rá kész.
2008. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sem a pasikat sem a lényokat nem értem akik 13-15 évesen elvesztik!!!Régebben még készültek rá az emberek,várták (most meg durr bele nem nagy dolog mondja sok tinipicsa) Ez elég utálatos dolog,nem azért de még gyerekek meg ha idősebb a pasi az is nem tudom mit akarhat tőlük! Persze vágyai érzései mindenkinek vannak.....de eléggé felgyorsult a világ,és én személyesen elitélem ezeket az embereket,aki fűvel fával,tök fiatalon,gyerekfejjel elveszítik!! Mert ez igen is nagy dolog!!!! Nem érdekel ha más azt gondolja általánosítok....mert ezt tapasztalom.
2008. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sztem fontos h az első kellemes s szép emlék maradjon,erre pedig 14 évesen ninvcs esély..abban egyetértek h nem kell a szüzességből státusszimbólumot csinálni
2008. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!