Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tapasztaltabb csajnak érdemes...

Tapasztaltabb csajnak érdemes elmondani, hogy még nem voltam lánnyal?

Figyelt kérdés
A csaj nyitott és megértő, de nem tudom, erre hogy reagálna...
2015. ápr. 3. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, erdemes.
2015. ápr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
érdemes úgyis rájön nem hülyék ezek a lények ..:)
2015. ápr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De azt ne aruld el, hogy fiuval igen. Az nem sokat segit.
2015. ápr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, de hülye vagy xD
2015. ápr. 3. 23:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Úgy reagálna, mint te fordított helyzetben.

No para, ha nem alkalmi kapcsolat vagy ilyesmi megmondod neki, s ő eljuttat a csúcsra, bár ő lehet nem jut el oda.

Szóval mondd meg neki

2015. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha még szűz vagy, azt egy nem tapasztalt lány is észre fogja venni, szóval mindenképpen légy őszinte hozzá. ;)
2015. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom, csak fura. Én 22 vagyok, és rajta látszik, hogy nagyon nyitott, meg sok tapasztalata volt már, én meg zárkózottabb, szégyenlősebb típus vagyok ilyen téren...
2015. ápr. 3. 23:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ezt mindenképpen tudni szeretném a srácról. Már csak azért is, hogy eleve megértőbb legyek a kezdeti nehézségek során, vagy ha esetleg várni szeretnél még, vagy ne adj' isten ha korábban fejezed be, mint nekem jó lenne. Sőt, az első alkalom szerntem nem csak a nőnek fontos, nyilván a pasinak is jó érzés, ha emlékezetessé teszem neki. Főleg ha nyitott a lány, mindenképpen jobban jársz. Legrosszabb esetben tudja, hogy ne várjon tőled órás meneteket sorozatos orgazmussal...
2015. ápr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én elmondanám neki, ha emiatt nem kellenék neki, akkor jobb is, ha nem pazarolnám rá az időmet, mert akkor tudnám, hogy nála sokkal jobbat érdemlek aztán legalább egy olyan lánnyal lennék együtt és élhetem át az első élményeimet át aki megértő és szeret.

Azért ne egyből ezzel kezd, bizonytalanságot sugározhatsz felé, vedd lazán, ha jobban megismered megkedvelitek és megkívánjátok egymást akkor mond el! Normális lány ebből tuti nem fog ügyet csinálni.

2015. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5-ös!

"Úgy reagálna, mint te fordított helyzetben. "


Már ne haragudj, de ez nem feltétlenül reális. Nem mindenkinek olyan személy tetszik meg, aki hasonlít önmagára. Vagy ha igen könnyen megeshet, hogy félreismeri.

A saját esetemből mondom. Megtetszett nekem egy lány. Nagyon sok hasonlóságot véltem felfedezni közte és köztem. Megnyíltam neki, hogy tetszik és hogy szeretném közelebbről, jobban megismerni. Rátértünk erre a témára és olyan reakciót vágott le, amit nem kívánok senkinek sem hogy átélje. Pedig én sose bántottam volna meg ilyesmivel sem őt, sem pedig senki mást sem.


Most lehet, hogy azt gondolod erről a lányról, hogy emberséges meg normális, de könnyen meglehet, hogy félreismered.

Mindenesetre én nem ajánlanám, hogy elmond neki így az elején. Előtte próbáld jobban megismerni őt.

2015. ápr. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!