Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap este leakartam feküdni...

Tegnap este leakartam feküdni a barátommal, el is kezdtük, de nagyon fájt és ezért abba kellett hagyni. Nem is rakta be teljesen. És reggel azt látom, hogy véres a bugyim, és a ha wc-zek és kitörlöm utána is. Miért van ez?

Figyelt kérdés
(Szűz vagyok) Aki tudja az legyen szíves írja meg. A hülyeségeket meg ha lehet mellőzzük. Köszönöm előre is!
2015. ápr. 5. 17:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A szűzhártya igen csak közel van a bemenethez, szóval nem kell tövig benyomnia, hogy átszakadjon a szűzhártyád és ez meg is történt és mivel már volt is benned férfi nemi szerv, így már nem vagy szűz!

Csak mivel ez volt az első, így persze, hogy éreztél fájdalmat, mert még sosem járt korábban benned férfi nemi szerv.

Lazulj el, legyen meg a kellő izgalom, az előjáték és a továbbiakban már nem fog fájni. Csak az elején kell túljutni, onnantól már nem érzel fájdalmat.

2015. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát van 1-2 degenerált!

Anno jelentkezett olyan gondod, hogy nem ment fel a tampon, v. ujjazni se tudtad magad?

2015. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ezt a sok félhülyét! Már bocs! Qrvára nincs sokatoknak köze a nőkhöz!

Irj privit!

19/L

2015. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13. A kérdezőnek meg a biológiakönyvhöz.

Általános iskolai tananyag ez.

és még félhülyék...

2015. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Gyenge!!!!

Ostoba vagy és gyenge!!!!!

Az első sex volt nekem a legélvezetesebb! Akkor van igazi eufória, te HÜLYE!!!

15/L.

GYENGE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Àlj! Mit rakott be ès hova? Ezt nem jelezted tàjèkoztatàs jelleggel mert korànt sem biztos hogy valamit valahova ami esettleg szoritkozik a nemiszerv hasznàlatàrol lenne szó hogy orientàlódjunk a tènyek szàraz valósàgàhoz ! Tehàt mit mikor hova dugtak be itt a kèrdès hogy a konkrèt vàlasz megfelelő vàlaszàt eldöntèsre szoritkozzunk a vàlasszal hogy tèves meggyőződèsből ne vonjunk le negatív konzekvenciàt!
2015. dec. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!