Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése mennyire...

Szüzesség elvesztése mennyire fáj, ujjazás és nyalás nélkül?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 22:55
 1/6 To7ka ***** válasza:
100%
A lényeg a nedvesedés, de piszok rosszul hangzik, ha úgy akarod elveszíteni, hogy valaki csak úgy "bevágja". Nem éri meg... Brr. Mi a baj az ujjazással és nyalással?
2015. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A sima szex is fáj mindenféle nedvesség nélkül nem hogy egy szüzesség elvesztés ami nem ártana ha jó élmény lenne a további szexuális életre nézve :D
2015. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt elotte se nyalas se ujjazas se semmi, es a srac azt sem tudja hogy szuz voltam. (Nem vereztem) ebbol kifolyolag nem is volt olyan nagyon nagyon "kimeletes"

DE!

Persze, elso alkalomhoz kepest fajt, de hidd el tul lehet elni, foleg ha elotte fel vagy izgulva.:)

2015. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Saját például kiindulva..baromira. Egyébként a barátom nem barbár. Eléggé be voltam indulva, a fent említett cselekvések nélkül is. De akkor sem volt kellemes. >< 19/L
2015. ápr. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elnézést:példából*
2015. ápr. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi ilyen, annyira be se voltam indulva, de egyáltalán nem fájt :)
2015. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!