Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok tisztázzuk le ezt a...

Lányok tisztázzuk le ezt a dolgot, hogy miért olyan nagy hátrány, ha valakinek felnőtt korára nem jött össze kapcsolat és nem feküdt még le senkivel?

Figyelt kérdés
Több olyan nő véleményét olvasom, akik azt írják, hogy nekik fontos az, hogy legyen egy férfinak tapasztalata mert nem akarják tanítani. Megkérdezném azt, hogy mibe kéne egyáltalán tanítani? Én pl. nem vágyom arra, hogy tanítgasson hanem hogy ellegyünk, jól érezzük magunkat és szeressük egymást, építsük a jövőnket, fontos a bizalom az őszinteség, alap dolgokkal tisztába vagyok, hogy mikor mit mondjak és mit ne attól, hogy nem volt még senkim. Vagy ha kezdetben néha bénázok olyan nagy ügy? A másik, hogy kipróbálnánk egyszer azt, hogy milyen mással. Ezen eléggé megmosolyodok, mert egy olyan férfi is félre léphet akik már több párkapcsolaton, kalandban volt részük. Nőknél ugyanígy van. Sőt én úgy látom, hogy inkább azok lépnének félre, akik aktívan élnek. Szerintem olyannal lenne legjobb a szex akit szeretek. A szexuális ügyetlenség meg javítható. Nem azt mondom, hogy minden nő ilyen, de nem tudom miért kell egy kapta fára venni, az olyan embereket, akiknek nem volt még kapcsolatuk, mert ezer oka lehet, hogy valakinek nem jött még össze, és ezer féle személyisége lehet. Nem biztos az, hogy az az ember nem lenne képes normális kapcsolatot kialakítani és jól szeretkezni. Akik annyira vágynak tapasztalt partnerre, gondolkozzanak el, hogy egyszer ők is elkezdték valahol még ha hamarabb is nem születtek tehetséggel, és nem biztos hogy egy kezdő férfi annyira rossz lenne, ha rossz akkor nem biztosíték arra, hogy a többi is ilyen.
2014. júl. 20. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%

1.nem fogjátok tisztázni mert a nők többsége hazudik és nem bírja az önkritikát

2.a nők többségének egy eszköz vagy

3.az emberek általánosítanak mert ostobák


ne ezzel foglalkozz, inkább olyan lányt keress, akinek nem a pénzedért/külsődért/szexmesterségedért kellesz.

2014. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
Kétlem, hogy tudnál bármit kezdeni egy nővel.
2014. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy mostanság a GYAK-ot látogatók nagy többsége 12-15 éves, én nem vonnék le messzemenő következtetést.
2014. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Andrea Henrietta ***** válasza:
0%

Igazából ellentmondtál önmagadnak:

"Én pl. nem vágyom arra, hogy tanítgasson" De utána írod hogy: " A szexuális ügyetlenség meg javítható"


A nők többsége nem a lelki részről unnak tanítgatni, hanem szexuális téren. A lelkizésről amúgy is a legtöbb pasit "be kell tanítani" a saját izlésünkre... na jó ez egy picit durva, de akkor is.

Viszont minden kapcsolatban van egy nagyon hosszú folyamat, az ismerkedési fázis, És itt a szexuális ismerkedésről beszélek, ami egyébként is egy elég csiki-csuki helyzet. A tapasztalt pasik azért jobbak, mert nekik legfeljebb csak annyit kell mondani, hogy kicsit feljebb vagy most picit erősebben...

De egy teljesen tapasztalatlan... bevallom nem tudom mit kezdenék egy olyan helyzetben, mert ilyen pasival még nem feküdtem le, de engem fusztrálna hogyha nekem kellene kezembe venni az irányítást.


Persze, hogy a szeretet, őszinteség, hűség stb nagyon nagyon fontos. De az hogy két ember csak úgy uk-mukk-fukk jól érezze magát egymással az nem olyan egyszerű. A szerelem és a szex is művészet/ tudomány, amit meg kell tanulni. Ez van, amíg ezt nem fogadod el, kevés eséllyel találsz hosszú boldog kapcsolatra.

A szerelem tényleg fontos eleme a szexnek, de egyedül ez, nem biztos hogy elég.


És igen, tényleg elismerem, hogy egy olyan felnőtt ember is tud normális kapcsolatot építeni és szeretkezni, mint egy tapasztaltabb.

De attól függetlenül még felvetődik egy kérdés, hogy egy 25-35 év körüli felnőttnek mondható férfi eddig erre miért volt képtelen? Mert ennek itt más okai lehetnek mint hogy kikosarazták mert tapasztalatlan..., És ezen nem árt elgondolkozni, esetleg szakértő tanácsát is kérni.

2014. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De miért kell foglalkozni azzal, hogy miért nem volt neki? El kell felejteni a múltat és tiszta lappal indítani! Nekem azért nem jött még össze, mert nem volt egy jó múltam, nehezen ment az ismerkedés, de már sokkal könnyebben megy és túl tettem magam a múlton, és ezt elvárnám egy nőtől is.
2014. júl. 20. 16:30
 6/16 Andrea Henrietta ***** válasza:

Nem azt mondtam hogy nincs esélyed, csak azt hogy nem lesz könnyű.

Ha megtudsz győzni egy nőt arról, hogy szereted, fontos neked és te is ugyanannyira fontos vagy neki, ő is beléd szeret, akkor semmit sem fog számítani az hogy van e tapasztalatod vagy nincs.

csak meg kell találni azt a nőt akivel lelkileg egymásra találtok.

2014. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem! Én mindenképp arra vágyok, hogy találjak egy megfelelő nőt, akivel jól érzem magam, engem nem zavara ha egész életemben csak ő lenne. De én tényleg nagyon utálom azokat a nőket, akik emiatt hajtanának el legszívesebben felpofoznám az olyan türelmetlen nőket. Tudom, hogy durvának hangzik amit írok, de miért van kevesebb jogom egy párkapcsolatra, mint egy tapasztaltabb embernek, mikor már rengeteg változást elértem magamtól pár év alatt. Nem a múlttal kéne törődni ezt kéne mindenkinek megértenie!
2014. júl. 20. 16:40
 8/16 Andrea Henrietta ***** válasza:

Csak egy javaslat:

Esetleg própáld meg nem hangoztatni, hogy nincs tapasztalatod. A nők tényleg törelmetlenek tudnak lenni, és ha az első modatod az, hogy még nem volt kapcsolatod, akkor tényleg el fognak hajtani, anélkül hogy végighallgatnák azt hogy miért is nem volt és hogy azóta mennyit változtál.

És ez nem csak azért van mert türelmetlenek, hanem egy kis önédelmi ösztön is van ebben.

Mert ha változásokon mentél keresztül, az azt jelenti, hogy régen okkal nem volt senkid, és ezt az okot te is tudod/ beismered. Viszont egy idegen nő csak azt vonja le, hogy ezzel a pasival valami nem stimmel, és már nem meri/akarja végighallgatni azt hogy miért is nem.

Próbálj meg előbb az ismerkedési fázi (és itt a kapcsolati/ érzelmi lelki oldalára értem) egy részén. A nők többsége már az eleján lehet hogy rájön, hogy tapasztalatlan vagy, de addigra már esetleg megismer annyira, hogy ez ne zavarja.

2014. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem próbálkoztam még igazán nem szeretek utcán leszólogatni random embereket én most ismerősöket barátokat gyűjtögetek, nem csak a nők miatt természetesen hogy jól érezzem magam. Ebben az évben sikerült megváltoznom testileg is lelkileg is, lepakoltam magamról 20-30 kiló felesleget és izmosodtam is sokkal jobban tetszem magamnak és az emberekkel is sokkal jobban kijövök. Természetesen nem hoznám fel ezt a témát, amúgy se szeretek az ember kapcsolatiról kérdezősködni. De tényleg ezt az előítéletet én gyűlölöm és legszívesebben ilyenkor tényleg eljárna a kezem, de ha szeretnék valakit akkor előbb törném minthogy ráemeljem. Jó akkor se ütném meg, de bennem van ez a gondolat, hogyha kiderülne és emiatt hagyna ott akkor legszívesebben azt tenném.
2014. júl. 20. 17:47
 10/16 anonim ***** válasza:

Velem nyugodtan tisztázhatod, bár nincs mit, mert egyetértek veled.

Voltam már hipertapasztalt pasival, a mostani barátomnak viszont én voltam az első.

Nem kellett őt tanítgatni, belejött magától, és sokkal jobb vele minden, mint azzal, aki tapasztalt.


A szex nagyrészt ösztönösen jön, és ha két ember között megvan az összhang + vannak érzelmek, akkor könnyen egymásra tudnak hangolódni. Nem kell túlmisztifikálni a dolgokat.

Azokat a nőket csak sajnálni tudom, akik a tapasztalatlanság miatt zárnak ki valakit, könnyen lehet, hogy jó sok orgazmustól zárják el így magukat. :)

2014. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!