Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi az értékesebb? Egy 18 éves...

Mi az értékesebb? Egy 18 éves rendkívül csinos lány szüzessége, vagy egy 45 éves átlagos asszony szüzessége?

Figyelt kérdés

Manapság egyesek szeretnek értéket csinálni a szüzességből, de vajon mindegyik egyenrangú?


Sztem a 18 évesé értékesebb, hiszen sokmindenkivel kefélhetett volna, valószínű az erkölcse az, ami visszatartotta. Egy 45 éves átlagos asszonynak nem biztos, hogy annyi lehetősége lett volna, (különösen, ha fiatalkorában sem volt túl feltűnő szépség), tehát neki könnyebb volt, mert nem volt annyi kísértés, azt a párat könnyen visszautasíthatta, és régen kissé másabb világ volt.


2015. ápr. 8. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
egyik se ez nem arany vagy állam kötvény hogy értékes! túl van ez spirázva az egész
2015. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
ciki vagy nem de én a MILFet kúrnám meg!
2015. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
69%
Utóbbihoz már ütvefúró kell.
2015. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mindjárt megkérdezem a közgazdász haveromat...
2015. ápr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én nem tartom értékesnek a szüzességet, a kérdést abból a szemszögből tettem fel, ha mindenképpen értékelni kéne. Akkor a fenti okból kifolyólag a 18 éves szexi csaj a nyerő.


Már azt nem is kérdezem, hogy vajon mennyi a pénzértéke? xDDDD

2015. ápr. 8. 23:42
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem a szüzesség egy bizonyos kor előtt még jó dolog, érték egy lánynak és egy fiúnak is, de mondjum 20 felett már kezd cikivé válni a lány számára, a srácok véleménye ebben megoszlik. Szerintem ha a 45 évest kérdezed, neki már átok.
2015. ápr. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

45 évesen már legalább 1-2 gyerekének kéne lennie a nőnek (feltéve ha akart valaha gyermeket).


Ha egy 18 éves lány szűz, az értékes, mivel nem adta oda magát csak úgy valakinek. Aki meg 18, csinos és már nem szűz, ő meg remélhetőleg szerelemben, komolya kapcsolatban adta oda magát a barátjának és feltételezhetően a mai napig megvan neki.


Számomra az is értékes aki már nem szűz, de értékes kapcsolata van, vagy ha valami miatt már nincs, abban veszítette el.


Csak az az értéktelen, aki több mindenkivel lefekszik szerelem és kapcsolat... nélkül.

2015. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Értéknek nem érték egyik sem. De szerintem az, hogy valaki 45 évesen még szűz (ha nem apáca), akkor az egy intő jel. Ott valami más gond van a háttérben, mint hogy "csak átlagos". Szóval csak fokozott körültekintéssel közelíteném meg.:D


Bár most így belegondoltam, hogy én egy 45 éves apácával... Lehet, hogy ezt választanám, és nem a 18 éves csitrit. Abból van dögivel.:)

2015. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!