Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elsö alkalomkor barátom...

Elsö alkalomkor barátom betette de nem sokáig, azt mondta hogy nem szereti a gumit és hogy fáradt azért nem megy. Szerintetek lehet, hogy mégis velem volt gond?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 16:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lehet, h vhol inkább fél, vagy félt téged. És ez gátolja... Nem lehet, h attól van benne feszengés, h neked ez az első, és nem biztos magában, meg a kapcsolatotokban?

Jó lenne tudni ezt-azt rólatok, pl h mennyi idősek vagytok, mennyi ideje vagytok együtt, hol próbálkoztatok vele, milyenek voltak a körülmények, ilyesmi. Ez sok mindentől függhet.

23L

2010. febr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor minek kezdett szexelni ha fáradt volt. Kamu duma. Szeretitek egymást? Vagy csak úgy dugtatok? Gumi nélkül nehogy megengedd neki ha nem akarsz gyereket most.
2010. febr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Lehet hogy ő sem valami gyakrolott a témában, vagy nem volt még szűzzel dolga, szerintem próbáljátok többször és nem kell ennek nagy jelentőséget tulajdonítani. Vagy térjetek vissza a pettingre, szerintem mindketten nagyon fiatalok vagytok! Szoktasd a gumihoz a barátodat, húzd fel neki és nem is fontos hogy betegye, csak maradjon meg az erekciója, szépen hozzá fog szokni, de mindenhez idő kell, semmi stressz, érezzétek jól magatokat!

Vagy szedjél tablettát, bár én 20 éves kor alatt nem szedném.

Sok szerencsét!

2010. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!