Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22éves fiú vagyok és még...

22éves fiú vagyok és még szűz, ez mennyire ciki? Van olyan lány akinek ez tetszik?

Figyelt kérdés
mások elmondása szerint helyes vagyok, igényes és divatos, de mégsem jött össze egyszer sem a szex. van olyan lány akinek ez bejön?
2015. ápr. 10. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért nem jött össze mert ...akartad, de mégsem. Vagy azért mert nem is nagyon akartad?

Mert ha a 2. akkor igen bejön.

17/L

2015. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem bejön ez a hozzáállás.


Gondolom eddig azért nem volt senkid, mert nem volt még komoly kapcsolatod ami értékes lett volna annyira, hogy annak add oda.


Az én barátom is szűz volt, de ő csak 18. Nekem bejött, azóta is nagyon szeretem.

2015. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A megfelelő kontextusban tálalva mindenkinek bejöhet. Akár egy-egy füllentéssel kiegészítve.
2015. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna

22 l

2015. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Csak a hülye emberek kitalálták, hogy aki minél hamarabb elveszti annál "menőbb".. de hát nem az.
2015. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én örülnék neki :)
2015. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja az kimaradt, hogy 18 éves lány vagyok.
2015. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy hány évesen vagy szűz, hanem hogy hogyan állsz hozzá.
2015. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!