Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Ez ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Ez ciki szerintetek?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, és szerelmes vagyok egy 13 éves lányba...Már több mint egy éve...:oo NEM vagyok pedofil, az eddigi barátnőim is max 3 évvel voltak fiatalabbak nálam de most...A lány testileg eléggé érett, és nagyon szép meg aranyos...(a feneke is nagyon jó :D) Sajnos eddig csak pár mondatot váltottam vele, viszont RENGETEGET szemeztem vele. Meg pár barátjával jóba vagyok, és azt mondták hogy ő elég sok fiúnak tetszik...Mit csináljak? Próbáljak meg kiszeretni belőle?:c Köszi a válaszokat!:D (akik csak szidni akarnak, nekik nem muszáj válaszolni"!:))

2015. jan. 10. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
várj egy évet, akkor már legalább nem kiskorú... ha akkor is tartanak az érzéseid, legalább nem fellángolás. viszont komoly tartós kapcsolatot ne várj egy 14 évestől.
2015. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Várj legalább egy évet.
2015. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért szidnak,mert olyan kérdéseket irtok ki,amiket nem nekünk kell eldönteni,hanem a kérdezőnek..Amit Te tettél most fel,szintén ilyen...Nem értem miért tőlünk kérdezed??


Miért akarsz kiszeretni belőle? Nem érzed hogy lenne nála esélyed vagy mi? Vagy miért nem próbálkozol be nála..

2015. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem géz, ismertem olyat, akinek 14 évesen 34 éves barátja volt és több évig együtt voltak. Na azt már valahol cikinek tartom :)
2015. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!:)

Csak kíváncsi voltam a véleményetekre, hogy mit gondoltok erről..:) Hát, bepróbálkoztam nála, de ő csak rám mosolygott meg ilyenek..szerintem nem mer közeledni..:))

2015. jan. 10. 19:57
 6/13 anonim válasza:

nekem is van ilyen ismerősöm, aki 12 éves volt, a barátja meg 18 amikor összejöttek, és 3 éve együtt vannak! Sok sikert, én szurkolok!

Am csak arra figyelj, hogy neked 19 évesen már vannak igényeid, szükségleteid, ő meg csak 13, és neki még várnia kellene ezzel, de ez persze rajtatok múlik! ;)

2015. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépeeen!!:D
2015. jan. 10. 20:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia hasonló helyzetben vagyok....de te mit kezdesz a szükségleteiddel? Hiszen ő nem fogja kielégíteni!
2015. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Keress privibe ha megbeszélhetjük!
2015. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért ez nem természetes, beszélj mindenképp egy szakemberrel. Nem ciki! Kihathat a jövőbeni kapcsolatoidra is, hogy most nem a saját korosztályodba keresel. Pl. Gimin, sulin belul normalis, ha egy 4.-es egy elsossel jar.
2015. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!