Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem lenne túl korai még a szex?

Nem lenne túl korai még a szex?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, a barátom 1,5 évvel idősebb. Több, mint 3 hónapja vagyunk együtt, de egy ritka jó érzelmi szinte jutottunk el, nagyon szeretjük egymást. És nagyon kívánjuk is a másikat. Szívem szerint már holnap lefeküdnék vele,nagyon szeretném, vágyok rá...Viszont és a nyarat tűztem ki, mikor már több, mint fél éve járunk.

Mi legyen?



2015. ápr. 12. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed készen vagy rá, minek tovább várni és elvonni magadtól az élvezeteket?
2015. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy komolyak a szándékai, te is szereted, ő is szeret, akarjátok, akkor mire vártok? Ez esetben úgysem bírjátok ki nyárig.
2015. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeretitek egymást és úgy érzed felkészültél és vele akarod elveszíteni akkor mindek vársz nyárig? Én 2,5 hónapja voltam együtt a barátommal, amikor megtettük (ő is pont 1,5 évvel idősebb és én is 16 voltam mint te:)) . Akkor éreztem azt, hogy itt az ideje és nem félek, csak szeretném.

Szóval szerintem nem kell várni:)

17/L

2015. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha csak e miatt szeretnél várni, akkor szerintem most is lehetne már. Pettingeljetek párszor.
2015. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Szánalmas...

Én 1,5 hónap után feküdtem le a barátommal...

15/L

2015. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

#5

Az a szánalmas, hogy kis cafka létedre még te mondod egy normális lánynak, hogy szánalmas...

Remélem egyszer valaki jól elintéz...

2015. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Azt csak szeretnéd!

Tele vagyok haverokkal, a suliból mindenki ismer, meg ott a pasim, akivel két és fél éve járok...

Ha én cafka vagyok, akkor te mi?? Kurwa?

2015. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Bírom, mekkora trollnak hiszi magát ez a kis 41%-os gyökér.:D

Kérdező, szerintem felesleges várni csak arra, hogy elteljen x hónap. Ha itt az idő, akkor itt az idő. A 3-4 hónap még csak nincs is vészesen korán, főleg, ha a srácot már régebb óta ismered.

2015. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Elárulnád, miért tartasz trollnak? Csak nem irigykecc?
2015. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Képes és leírja az irigykedsz szót két c-vel:D

Szánalmas:D

2015. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!