Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan akinek nem fájt az...

Van olyan akinek nem fájt az első?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert nekem nem igazán fájt vagyis mintha nem is fájt volna. És ez normális?? Mármint... szóval nem fájt az első és szeretném tudni hoyg van-e még valaki akinek nem fájt.

2015. ápr. 12. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sem fájt. Annyira felizgatott előtte a barátom, meg volt petting is az első alkalom előtt pár hétig, hogy egyáltalán nem vérzett és nem fájt.
2015. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem se vérzett, ezen meg is lepődtünk mindketten.
2015. ápr. 12. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szűzhártya alakja, rugalmassága nagyon változó, van, akinél át sem szakad, csupán kitágul, így nála sem fájdalommal, sem vérzéssel nem jár az első aktus. Szóval nyugi, teljesen normális.
2015. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2015. ápr. 12. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem se fájt meg nem is vérzett. :)
2015. ápr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mondjak, h ez az izgatason mulik, de szerintem legnagyobb mertekben egyenfuggo. Nekem friss elmeny es tudom h fajni fajt mereti hibak miatt, ha erted, de verezni nem verzett.
2015. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Akkor ért hozzám először a párom ő nem akarta egyből,mert nem akarta elsietni. Vagy 3 órán keresztűl csókolt,ujjazott és egyszer csak kinyalt. Annyit nem birtam már,hogy mondtam,hogy most akarom,pedig marhára féltem azbegésztől. Nem fájt csak annyira szűk voltam,hogy alig fért belém. Mikor utána elmentem pisilni akkor pár csepp vér volt. Aztán következő alkalommal már látszott a vér aktus közben. Azóta nem volt ilyen,valószínűleg akkor szakadt át.
2015. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt pedig elég szűk volt a barátnőm :)
2015. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!