Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy van olyan...

Miért van az, hogy van olyan prosti aki nem vállal szüzet?

Figyelt kérdés

Nem mindegy neki, hogy kitől kapja meg a pénzt?

Sőt! Itt is folyton azt hajtogatják, hogy a szüzek hamar elmennek és így rövid ideig tart az aktus. Egy prostinak a rövid aktus nem kellene előnyt jelentenie?

Ha jól tudom a prostik is szeretnének minél hamarabb túl lenni az üzleten.



2015. ápr. 14. 11:06
1 2
 1/11 opened paradise ***** válasza:
71%
Talán ez egy kis maradék morzsa az erköcsükből. Nem akarják,hogy valakinek ilyen úton legyen meg az első.
2015. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ez általában 18 alattit jelent... Amúgy mondd már meg, egy 28 éves paliról pl hogy mondja meg valaki, hogy szűz e?
2015. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem akarják hogy ez legyen az első élménye egy szűznek.
2015. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel akarják kiszűrni/elrisztani a 18 alattiakat (mert személyit ugye nem fog kérni tőled)
2015. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Prosti egy szexualis szolgaltato es nem pedagogus. Prostihoz szexelni mennek, de egy szux meg nem tud szexelni, tehat elobb meg kellene tanitani ... ez nagyjabol olyan, mint ha beulnel egy etterembe, de elobb meg kellene tanitanod a szakacsot fozni, mielott megrendelhetned a kajat.
2015. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Hát szánom azt az embert, akinek bármit is tanulnia kell azon, hogy lerendezzen egy prostit... Mellesleg én is prostinál voltam elsőre és garantálom nem tudta, hogy az nekem az első volt...
2015. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én us arra gondolok mint az első kommentelő.

A prosti is nő; nekem a perverzitásomat nem válalják, pedig csak egy puha gumilabdán

2015. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

....kellene ugrálniuk.

/bocs ez lemaradt\

2015. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Vállalnak. Csak kis tini köcsögöket nem vállal mindenki, mert nem mindenki szereti a vesződést velük. Van rá esély hogy a tett mezején még a farkát se lehet felállítani annyira inába száll a bátorsága. Aki határozott és nem jellemtelen kis gyökér azzal szóbaállnak kevéssel 18 alatt is.
2015. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Engem se vállal mind, de szerencsére megvan a bejáratott
2015. ápr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!