Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy van olyan...

Miért van az, hogy van olyan prosti aki nem vállal szüzet?

Figyelt kérdés

Nem mindegy neki, hogy kitől kapja meg a pénzt?

Sőt! Itt is folyton azt hajtogatják, hogy a szüzek hamar elmennek és így rövid ideig tart az aktus. Egy prostinak a rövid aktus nem kellene előnyt jelentenie?

Ha jól tudom a prostik is szeretnének minél hamarabb túl lenni az üzleten.



2015. ápr. 14. 11:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, ezen én is elgondolkoztam sokszor, hogy mi van, ha valaki annyira izgul, hogy nem megy a dolog, akiknek nyilvánvalóan ez az első alkalom. Az ember általában fél az ismeretlentől, még ha az jónak is számít a köztudatban azoknak, akiknek van benne tapasztalatuk. Általában szóba sem kerülnek ilyen dolgok, pedig ezek nagyon fontosak, mert enélkül nincsen normális élmény sem, ha valaki nem oldódott fel. Mi van, ha pl. valaki le sem mer vetkőzni, legalábbis elsőre nem. Hiszen gondoljunk bele: itt idegen emberekről van szó, még ha az egy kívánatos nő is. Nekem ezek a legnagyobb problémák amellett, hogy eleve fel sem merem hívni őket. Egy gátlásos embernek olyan dolgokkal kell megküzdenie, amikre mások nem is gondolnak.
2015. ápr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!