Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most mi van? Ilyenkor mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mi van? Ilyenkor mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel szakítottunk,mert nem működött a dolog,valahogy mégsem bírjuk egymás nélkül.Ő szakított,de tudom,hogy nem bírja nélkülem én pedig szintén...olyan szinten ki vagyok már a dolog miatt,hogy múltkor kórházban kötöttem ki.Tudom,hogy szeret, még is azt várja,hogy bizonyítsak,keressek munkát,más legyek a családommal...Egy része már megoldódott,viszont munkát nem találok,tehát ha akarnám sem tudnám bebizonyítani,hogy nem vagyok egy lusta lány,mert ő fél attól,hogy ha össze házasodunk,nem fogok csinálni semmit.Ami nincs így,mert ki sem bírnám,ha csak otthon kéne ülnöm.Ő szakított,mégis ha megyek valamerre,ő az első aki megtudja hol vagyok (nem általam).Ha ennyire nem érdeklem,akkor miért foglalkozik ilyenekkel mégis?Ha írok,nem reagál rá,sokszor ha hívom sem...most mit csináljak? annyiszor elhatároztam már,hogy nem írok,hagyom,de nem bírom és mindig eszembe jut valami,amit le akarok írni neki.Most már ott tartok,hogy volt még reményem ebben a kapcsolatban,viszont ez már egyenlő a nullával,még sem tudom elengedni.Mit csináljak?
2013. jún. 2. 14:40
 1/5 anonim válasza:
Legjobb lenne ha közöse megbeszélnétek a dolgokat valahogy,mert akkor könnyebb lenne mind kettötöknek!
2013. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ja jol ertem, azert szakitott (tobbek kozt), mert nincs melod. Probalkozol, de nem talalsz... A tobbi gond meg megoldodott. Sztem pont az a lenyege egy kapcsolatnak, hazassagnak, hogy joban-rosszban melletted all. O meg szakit es kozben megis felugyeli mit csinalsz, merre jarsz? Gondolkozz el, hogy tenyleg o kell-e neked, mert pont nem ugy viselkedik, ahogy kene.
2013. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már beszéltünk.Ő csak azt hajtotta,hogy nem bízik már bennem és nem akarja folytatni én meg persze kussban csak néztem könnyes szemekkel..Tehát ő eldöntötte,nekem meg nem sok bele szólásom van a dologban,csak fogadjam el amit ő kitalált és ennyi... :S

Egyébként többször hívtam már,hogy jöjjön el,beszélgessünk,de semmi...Mindig azt mondja,hogy nincs miről beszélnünk...

2013. jún. 2. 14:49
 4/5 A kérdező kommentje:
nem azért szakítottunk,mert nincs munkám...Akkor még volt,csak lebetegedtem meg közbe jöttek más dolgok is és nem tudtam menni és ő ezen kiakadt,hogy nem is akarom a munkát meg lusta vagyok és hogy amikor oda költöztem,nem raktam rendet (2hétig laktam ott).Amiben mondjuk igaza is volt,de ennyiért egy jegyességet felbontani...
2013. jún. 2. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:

nem bízik benned. Akkor ennek annyi. Egy kapcsolat alapfeltétele a bizalom. És ha ez nincs meg nincs kapcsolat.

Szerintem a párod/ex párod igazán lehetne megértőbb. És ha igazán szeretne akkor ez most nem lenne.

2014. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!