Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit csinájak? Egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csinájak? Egyáltalán nekem kéne csinálnom valamit?!

Figyelt kérdés

1 éve járok egy fiúval. (Étterembe vitt el az 1 éves fordulónkra édes ugye^_^ De a randi közepén beállít a fiúm ex barátnője és leül oda mellénk és ő is rendel kaját és elvárta hogy párom állja! Azt hittem mindjárt verekedni fogok a kis szöszikével hogy mit képzel magáról. Szóval nem volt valami fényes a randi másik fele. Végül elindult haza és útközben mondtam neki hogy igazán elküldhete volna a kis szöszit mert ez így annyira kínos volt. Erre ő

"Tényleg?! Kínos volt? Csak mert én jól éreztem magam."

És itt elborult az agyam! Mondtam neki hogy akkor elhívgom az én exmet is randinkra és ök jót röhögcsélek vele téged meg magasról leszarlak!!! Erre ő: Nyugodtan. Ilyenkor vágtám kupán a hülyegyereket. és indultam el haza. Ő meg még utánam kiabálja hogy azt most miért kapta?!!

Annyira haragszom rá úgyanis nekem ez rosszul esett. Ráadásul évfordulós randi! De ő még bocsánatot se kér. Sőt nem is gondolja hogy bocsánatot kéne kérnie szerinte nekem kéne. Most akkor mi lesz? Mert ez tényleg nagyon rosszul esett.


2014. aug. 1. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyám borogass.. komolyan mondom. De zsák a foltját ;)
2014. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rohadt mód édes egy barátod van.... jól kijelentetted az elején, aztán kiderült hogy egy patkány kb... küld el a fenébe, az exét is elküldtem volna a jó....
2014. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez tuti kamu. Ennyire hülye senki nem lehet. :D
2014. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1 éve jársz vele, és nem ismerted ki? Ez a durva inkább.

Mindenki olyan virágot szagol, amilyet szakított.


Teljesen különböztök, ne bánd, ha szétváltok.

2014. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak trollkodott?
2014. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem egy patkány csak rohadtul hülyécske!!! (de nem mindig csak most nem tudom mi baja! Vagy hogy ez most mi volt! )

Most komolyan van olyan fiú aki a jelenlegi barátőjével és az exével EGYÜTT vacsorázik és még JÓL IS ÉRZI MAGÁT! DE BAMMEG EGY RANDIIN!?

2014. aug. 1. 23:29
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Miért akadsz ki? te mondod hogy "hülyécske"

De nagyobb az te vagy :D Hogy még mindig vele vagy, és még csodálkozol is ezek után.

2014. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem a randi közbe jobban érdekelte az exe mint te...és ez nem "hülyécske" de akkor puszcsikáld tovább . édes istenem
2014. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen után minimum elküldeném a p¡csába és mosolyszünetet kérnék.

Vagy nem.

Inkább szakítanék, ha már ennyire jó neki az exével, ráadásul egy évfordulón.

18/l

2014. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben kivágtam volna, mint macskát szarni.
2016. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!