Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg változik a szüzesség...

Tényleg változik a szüzesség elvesztésével az ember világképe, életvágya?

Figyelt kérdés
Ha pl. Valaki nagyon depressziós hajlamú, nihilista, negatív hozzáállású mindenhez, pesszimista, magányos, szociofóbiás stb., ezeken változtathat a nemi élet elkezdése? Egyáltalán meg hogy kezdje el egy ilyen ember, ha elítéli az egy éjszaka dolgokat, és nem vonzódik senkihez, nincsenek jó barátai, társasága?

2015. ápr. 18. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Hogy változna? Nekem semmi nem változott, egyszerűen utána már rendszeresen szexeltem, összesen ennyi változás állt be...
2015. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem változik
2015. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Talán inkább a párkapcaolat miatt változhat. A tudatól h van aki szeret...
2015. ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanúgy megmaradt a depresszióm, meg a szoc fóbom is.
2015. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem változik meg semmi , de erre ki kell választani a megfelelő embert akihez vonzodni fogsz . Eljön a te időd is :)
2015. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Talán inkább szerelmes leszel nagyon! Így meg tudod milyen is igazán szeretni , ettől pedig akár mély érzelmű ember is lehetsz.
2015. ápr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat... Sejtettem igaziból, hogy nem változik semmi, max jobban idegbeteg leszek... Egy haverom próbál meggyőzni, hogy kell nekem a szex... De igaziból nem a párkapcsolatira érti, mivel képtelen vagyok párkapcsolatra. Szerinte azzal, hogy lefekszem valakivel, aki kicsit is szimpibb a barátaim közül, megjön a kedvem, s változik a kisugárzásom annyira, hogy többen fognak érdeklődni, és többen fognak érdekelni engem is. Na meg szerinte nem is lehet kapcsolat, szerelem stb. két ember közt amíg nem feküsznek le... :S

Én ezt nem tudom elfogadni... Pedig nagyon szeretném, ha szeretnének és viszont szeretnék, ha gondoskodnának rólam, kényeztetnének, megérintenének, átölelnének, puszilnának stb. De az utóbbiakra nemigen vagyok képes, megijedek, ha valaki tenné velem.

Meddig várjak még arra, akihez vonzódok, ha azt sem tudom milyen ez az érzés? Már 24 éves vagyok, s csak egyre kevesebb a lehetőségem ismerkedni.

2015. ápr. 19. 09:56
 9/10 anonim válasza:
Nekem semmi nem változott az első után. Nem is emlékszem rá, pedig nem egy éjszakás kaland volt, 16 voltam és az akkori pasimmal történt akivel majd 3 évig együtt voltunk. Most 22 vagyok, és a mostani partneremmel is 3 éve vagyunk együtt de még mindig emlékszek, hogy vele milyen volt az első...
2015. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy én ez vagyok fiúba, (lettem) miután vége lett egy hosszú kapcsolatnak(3év)

Annyi lehetőség lenne de csak terv szinten van minden, mert mikor forró a helyzet bambáskodok és ink. jegelem a dolgot.

én is kíváncsi vagyok a válaszokra.

2015. ápr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!