Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha most lenne egy olyan...

Ha most lenne egy olyan lehetőség hogy újra szűz legyél, elnél a lehetőséggel?

Figyelt kérdés
Nemed és korod is írd le kérlek :)
2015. ápr. 21. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Igen, ha újra 14 lehetnék!

De lehet, hogy nem.

Szeretek baszni!

2015. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
13%
hát persze bár a szex a lényeg 16/l
2015. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem... igazából semmi külömbésg nicns a két életérzés között... Minek választanám azt ha pár óra mulva már ugysem lennék megint az :D
2015. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mégis minek???

26N

2015. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, de csak az miatt mert hiaba nem keritettem nagy jelentoseget ennek a temanak, nem az elso baratommal fekudtem volna le elsonek... O a haverom volt nem olyan ember akit szeretek... Raadasul a szex se volt vmi se akkor sem utana.... 16 voltam


Mostanra a masodik baratommal vagyok egyutt lassan egy eve, es inkabb vele csinaltam volna elosszor mert sokal nagyobb elmenyt nyujtott volna ... ;)


Ugyhogy kedves lanyok akiknek mindegy csak vki megb.ssza oket ne gondoljak igy:).... Erdemes inkabb olyan emberrel akivel egy hullamhosszon vagytok....

18L

2015. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem élnék vele, minek? úgyis elveszteném hamarosan.. :D

20L

2015. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem nagyon. Nagyon ügyetlen volt a fiú aki elvette, kész kínszenvedés volt. Mondjuk utána is csak magára gondolt. Pedig ő volt a nagy Ő. Kár hogy nem egy tapasztalt, idősebb férfi vette el.

50+ N

2016. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!