Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratnom azt mondta hogy...

A baratnom azt mondta hogy velem szeretne elvesziteni a szuzesseget…akkor?

Figyelt kérdés

nekem nem o az elso de neki en lennek az elso…nem szeretnem ha fajna neki de nekem (nem egonak akarok tunni) atlagnal nagyobb es nem tudom hogyan vigyazzak ra az agyban…valaki segitene?lehetoleg lany aki nemreg veszitette el :)

19f



2015. ápr. 24. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A hüvely igazodik a kukid méretéhez, szóval ezzel nem feltétlenül lesz gáz, ha rendesen felizgul :D
2015. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Úgy tűnik a mondataidból, hogy voltál már lánnyal. Persze nem mindegy, hogy milyen módon...


Izgasd föl addig, hogy kitáguljon és nagyon nedves legyen. És nagyon egyszerű: ne told tövig.

2015. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Leírod, mekkora az az átlag fölötti?

(Csak mert én sem éppen kis méretűvel vesztettem el...)

2015. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak szepen lassan. Simogast az egesz testet, lassan vetkoztest de mond kozbe neki hogy szereted ot es gyonyoru aztan szepen ovatosan rakd be neki majd vedd ki es ujra tedd be. Majd szepen lassan csinald neki. Latni fogod rajta hogyan erzi magat
2015. nov. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!