Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány hozzám hasonló több mint...

Hány hozzám hasonló több mint 21 éves szűz srác van ezen az oldalon? Aki magára ismer leírná hogy szerinte mi gátolta őt eddig abban hogy akár csak barátnője legyen vagy csókolózzon valakivel?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 23:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
Csak voltam szuz.28 evesen vesztettem el...
2015. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:

Jelen. 22 vagyok.

Sztenderd történet, lassan haladás miatt nem összejövős, illetve kapcsolatban levőkre hajtós esetek.

2015. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 A kérdező kommentje:
Akkor rád nem vonatkozik a kérdés, bár ha már írsz akkor elmondhatnád neked mi volt az oka? Hogy csak ilyen idősen jöttél össze valakivel? És ez egy komoly kapcsolatban esett meg vagy csak úgy...Ja és hogy azóta sikeresebb vagy e.
2015. ápr. 4. 23:40
 4/81 A kérdező kommentje:
Elsőnek ment
2015. ápr. 4. 23:40
 5/81 anonim ***** válasza:
A gyökérség erősen gátolja.
2015. ápr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:

Jelen,jómagam is ilyen vagyok.

Egyszerű,nem születtem helyesnek,így aztán csak visszautasításokat,megalázást,kinevetést kaptam életemben,és még csak megismerni sem akartak,randira sem jött el egy sem soha életemben még.Ez pedig hosszabb távon gátlásokat keltett bennem,amik ma már uralkodnak rajtam rendesen...

23/F

2015. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
Volt több barátnőm is, így jött össze ennyi. Nem igazán érdekel amúgy... Idővel át esek rajta. 22
2015. ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim válasza:
23%

A legtöbb ember önmagát akadályozza meg benne. Ez pszichológiai probléma. A legtöbb ember hajlamos saját magát meggátolni célja elérésében, majd azt más, egyéb körülményre fogni. Elég durva külső kell ahhoz, hogy az legyen a valódi ok. Ismerek kapafogú, szemüveges gyereket, akinek tök jó csaj barátnője van.

Onnan tudom, hogy én is ilyen voltam, 30 év barátnő nélkül. Egyik napról a másikra megjött az eszem, helyreraktam a táplálkozásom, elkezdtem sportolni, és egy éven belül lett csajom. Innentől meg ment minden, mint a karikacsapás. Az első mindenből kicsit nehezebb volt, de aztán hamar belejön az ember.

2015. ápr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
Egyetértek nyolcassal. #7
2015. ápr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 A kérdező kommentje:
Őő én nem tartom magam rondának meggyőződésem hogy szerintem nekem nem az a legfőkk gondom, viszont amit írsz az nálam nem működik mert én kondizom és mellette egészségesen táplálkozom(számolom a mikro-makro tápanyagokat is) tehát tényleg komolyan veszem, egy pattanás nincsen rajtam és szerintem egy viszonylag korrekt jó fizikumot sikerült elérnem 3 év megfeszített munkájával.. Tehát nem tudom tanácstalan vagyok, de valahogy mindig barátzóna a vége vagy egyszerűen "elzavarnak" :)
2015. ápr. 5. 00:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!