Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fog fájni, ha elvesztem...

Nagyon fog fájni, ha elvesztem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Barátommal két hónapja eggyütt vagyunk és szeretnénk szexelni. Úgy érezzük most már eljött az ideje. Csak még mind a ketten szüzek vagyunk és félek, hogy fájni fog. Valaki letudná írni milyen érzés? A lány és a fiú szempontjából is. Én 17/L Ő 18/F

2015. máj. 8. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
Igen, úgyhogy inkább csak a popsidba engedd.
2015. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan csináljátok akkor nem fog. Amíg nem tudod milyen, addig elég ijesztőnek tartja az ember az alapján, amiket mondanak, de úgyis akkor derül ki, amikor már te is csinálod. Ne félj tőle, figyeljetek egymásra és élvezzétek, ne görcsöljetek semmin, akkor sok baj nem lehet.
2015. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! #2 Igen lehet, hogy így van, eléggé ijesztőnek tűnik, de már eldöntöttük, hogy szeretnénk csinálni. Válaszokat várok még. :)
2015. máj. 8. 16:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Még annyit tennék hozzá, hogy szerintem ne az legyen a cél, hogy betegye, hanem csak legyetek együtt, aztán ha már mindketten nagyon akarjátok, akkor kezdjetek bele. Ha nem jönne össze, arra se parázzatok rá, folytassátok amit előtte aztán próbáljátok meg megint :) Elsőre biztosan nagyon furcsa érzés lesz, elvégre még sose volt, talán még fájdalmasnak is lehet nevezni, de inkább csak ilyen feszínő érzés. Sokkal inkább élvezetes a dolog, alapvetően nem a fájdalom lesz az, amire gondolni fogsz. Legalábbis ha már ott tartotok, hogy nagyon vágytok egymásra, akkor nem ez jár majd az eszedben. Akik azt mondják, nagyon fájt, nem tudom mit csináltak, de elképzelésem szerint nem az együttlétre koncentráltak, hanem hogy végre bent legyen és dugjanak egyet. Én legalábbis még nem tapasztaltam ilyet, persze az én véleményem nem mutatja, hogy mindenkinél így is van. Viszont nem érdemes azon aggódni, ami vagy megtörténik vagy nem. Rontja az élményt, ha félsz tőle, utána meg rájössz, hogy felesleges volt idegeskedni.
2015. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
26%

szűz fiú még nem érti a lényeget.

Tapasztalt tud vigyázni megfelelően.

2015. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval nem értek egyet, én is voltam szűz. A lényeg az, hogy figyeljetek egymásra és ne csak megdugni akard. Nem egy bonyolult feladat, elég sokan meg tudják csinálni.
2015. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Nem csak az a célunk, hogy végre d*gjunk, hanem szeretnék eggyütt lenni és érezni egymást. :) Tényleg köszi a válaszokat!
2015. máj. 8. 16:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen, érezzétek jól magatokat :)
2015. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Ja, meg aztán védekezni se felejtsetek el, mert akkor meg utána azon meg majd az idegeskedés ;)
2015. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Termeészetesen védekezünk majd. ;)
2015. máj. 8. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!