Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fog fájni, ha elvesztem...

Nagyon fog fájni, ha elvesztem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Barátommal két hónapja eggyütt vagyunk és szeretnénk szexelni. Úgy érezzük most már eljött az ideje. Csak még mind a ketten szüzek vagyunk és félek, hogy fájni fog. Valaki letudná írni milyen érzés? A lány és a fiú szempontjából is. Én 17/L Ő 18/F

2015. máj. 8. 15:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"szűz fiú még nem érti a lényeget.

Tapasztalt tud vigyázni megfelelően."


Ez egyáltalán nincs így, ne aggódj kérdező, mert a barátod még szűz, neked is, neki is lehet egy felejthetetlen első alkalmatok fájdalmak nélkül.


Nagyon sok minden kell egy igazi jó elsőhöz. Fontosak az "előkészületek". Én 6 hónap után feküdtem le a barátommal. Ő is és is szűz voltam, ugyanúgy. 2-3 hónap után már pettingeltünk, egyre jobban kiismertük egymást. Hosszú, élvezetes út vezetett az elsőhöz.


Én egyáltalán nem féltem az elsőtől, mivel tudtam, hogy ha a barátomra bízom magam, teljes mértékben élvezni fogom bármit is csinál, mert szeretem, megbízok benne és tisztelem, ugyanúgy ahogy ő is.


Ha még FÉLSZ, de akarod, akkor nem igazán állsz készen, úgy érzem. Majd ha nem félsz és nem érdekel senkinek a véleménye, bíztok egymásban, szeretitek egymást, amikor nem kell gyakorin megkérdezned, hanem biztos leszel magadban és tudod, hogy így nem fog fájni, akkor leszel igazán készen.


Csak annak kell félnie az elsőtől, akire nem figyel a barátja...


Nekem ezek alapján ami fájt azt is élveztem. Ez a fájdalom nem olyan mintha görcsölne a hasad, ez a fájdalom kellemes, kissé feszítő. De az érzés, hogy az övé lehetsz elnyomja a fájdalmat és élvezni fogod. Az első nagy boldogságot okozott, ahogy utána az össze többi.


Fontos, hogy ne tervezzétek meg, hogy mikor akarjátok, a legjobb ha spontán jön. Legalábbis nekem úgy volt és nagyon jól sikerült.


Ha úgy döntesz készen állsz kívánom, hogy boldog legyél.

2015. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!