Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy a fenébe keveredhetnék...

Hogy a fenébe keveredhetnék ki ebből?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Amióta kiközösített a középiskolás osztályom, azóta barátokat nem tudok szerezni nem hogy fiúkkal ismerkedni. Egyébként az ált. suli alatt voltak fiú barátaim is és nem is gondoltam volna, hogy a középsuli alatt ez lesz. Az önbizalmam sehol nincs és a fiúk közelsége is idegesít. Tökre be vagyok szarva, hogy ez a helyzet fenn fog állni a fősuli alatt is és nem tudok majd barátkozni, ismerkedni. Bulikba se járok, pedig lenne kedvem hozzá, de nincs kivel mennem. Jelen pillanatban azt érzem, hogy örökké szűz maradok. Azt hiszem ehhez a helyzethez hozzá járul, hogy a fiú osztálytársaim is levegőnek néznek.

2015. máj. 10. 23:00
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Ha a közelben laksz, elmehetünk együtt is bulizni.
2015. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 Interferencia ***** válasza:
Milyen szakra mész?
2015. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:

Velem is eltudnál jönni.

+ egy kisebb beszélgetéssel kitudnálak ragadni ebből ha hagyod magad.

Ink azon aggódj spse lesz szerelmed, ne szaros szüzességeden. Illetve ne aggódj, de kitudnám fejteni.

Írj.

2015. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Na majd itt mindjárt kapsz 20 privátot a kanos szüzektől, hogy ők megmentenének. :D
2015. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Figy,engem is ki közösítettek a szakmunkásban,teljesen ki voltam idegileg,utána egy másik suliba jártam ahol értelmes emberek voltak,egyből tele lettem spanokal,és hamar rá jöttem hogy nem velem volt a baj.
2015. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:

4. gondolom vagy három álnévről nyomtál te is. :D


kérdező: fősuli / egyetem / munkahely teljesen más világ, ott mintha normálisabbak lennének már az emberek

2015. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim válasza:
Miért közösítettek ki?
2015. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
Ki fogsz ebből jönni.
2015. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemről tudok nyilatkozni a másik oldalról,tehát férfiként tudok nyilatkozni hogy milyenek a nők nálunk.

Pontosan ugyanolyanok,mint a tizenévesek felfogásban.Tehát csak a legjóképűbb,izmos gyerekekkel állnak egyáltalán szóba,a többit kinevetik,megalázzák.

Fennhordják az orrukat,és beképzeltek.

23/F

2015. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
Miért érzem úgy, hogy ez az egész a "azt érzem, hogy örökké szűz maradok. " című mondatrész köré épült?
2015. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!