Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerencsém van vagy nem hogy...

Szerencsém van vagy nem hogy egy 28 éves szűz fiúval ismerkedek?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy szűz fiúval, aki 28 éves. Vannak akik azt mondják ez szerencse örülj neki, ritkaság, egy kincs, mert az igazinak tartogatja. Valóban azt mondta nekem azért nem volt még nővel, mert eddig nem talált olyan lányt, akivel együtt lenne úgy is és ez számomra megtiszteltetés lenne, mert akkor nagyon komolyan gondolja, hogy ha velem lenne először.

DE vannak olyanok is, akik mondják hogy ez nem jó, mert tapasztalatlan, meg tuti valami hiba van vele, mert szűz.

Nekem nagyon szimpi, aranyos, okos, kis félénk, visszahúzódó fiú :)


2015. máj. 11. 18:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10. de micsoda? Kanos nagyon már pedig, ezt érzem.
2015. máj. 11. 18:50
 12/21 anonim ***** válasza:

Ha szerencsének fogod fel, akkor szerencse. Nincs vele semmi gond.


Én is szüzen ismertem meg a barátomat, csak ő akkor 18 volt. Most lesz 22 és a baráti társaságban van olyan 22-23 éves aki jól néz ki meg minden, de eddig csak plázapi**ákkal futott össze, ezért nem volt még rendes kapcsolata, ezért szűz és nem azért, mert valami hú de nagy baj lenne vele.


Ha szerelmes vagy akkor meg pláne nem kellene ezen aggódnod.

2015. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
neked hányadik aprtnered lesz a srác?
2015. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
13. hát nem az első :) 6. és 25 vagyok
2015. máj. 11. 19:09
 15/21 anonim ***** válasza:

biztos izgul, hogy jól teljesítsen ;)

még nem is voltál elötte szűz sráccal?

2015. máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
15. nem
2015. máj. 11. 19:15
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha szeret tiszta szívből és téged keresett akkor szerencséd van vele, mert attól, hogy nem volt senkije, még nem biztos, hogy egy beteg az illető. Megkérdezhetem, hogy eddig hogy hogy nem jött össze neki? Csak azért kérdezném, mert még nekem se jött össze párkapcsolat, csak én egy pár évvel fiatalabb vagyok. Én is olyan lánnyal szeretnék együtt lenni, aki nagyon tetszik nekem, szerethetem, megbecsülhetem, ágyban is lesném a kívánságát, csak kissé nehezen ismerkedek, és kicsit későn érő típus vagyok kicsit később kezdtek el érdekelni a lányok.
2015. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ha neked nem probléma, akkor ne is csinálj belőle problémát.

személy szerint engem nem vonzana egy 28 éves szűz, főleg, ha már kapcsolatban vagytok, és úgy sem akar még lefeküdni veled, nekem ez furcsa. de kinek a pap, kinek a paplan :)

ha te nem érzed rossznak, akkor nem az.

2015. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Attól, hogy még valaki 28 évesen is szűz, még nem jelent problémát. Én is még szűz vagyok ilyen idősen, de nincs velem semmi probléma, csak egyszerűen még nem jött össze.
2015. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

és eddig hány nővel ismerkesett,randizott?

mert ha egyel sem akkor van gond


én is 28 évesen vesztettem el,de nem az igazinak tartogattam magam...hanem nem ismerkestem egyáltalán


szoval kérdezd meg tőle hány csajjal randizott?

2015. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!